Reklama

Idealne miejsce dla amatorów mocnych trunków

Opublikowano:
Autor:

Idealne miejsce dla amatorów mocnych trunków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanka gminy nie jest zadowolona z nawierzchni skwerku w Zarszynie, zaś nieoświetlony plac jest miejscem spotkań zakrapianych alkoholem. To wszystko dzieje się obok pomnika ku pamięci poległych w działaniach wojennych.

Kobieta narzeka na kamyczki, które pokrywają ścieżkę prowadzącą przez to miejsce. Ponadto, nie podoba jej się też wygląd estetyczny skwerku.

- Inicjatywa została wykonana w ramach projektu - tłumaczy Andrzej Betlej, wójt gminy Zarszyn. - Każdy mieszkaniec mógłby mieć inny pomysł na wygląd tego miejsca. Jednemu się podoba, a drugiemu nie. Siedzieć tam można, ale kosz jest ciągle przepełniony butelkami po alkoholu. Ludzie siedzą w zakątkach Zarszyna i spożywają alkohol, także na placach zabaw. 

 

Nie da się każdego upilnować, więc musimy sami od siebie wymagać. W tym miejscu oświetlenie pada z drogi krajowej, nie można powiedzieć, że jest nieoświetlone. Jeśli chodzi o sam skwerek, to nic innego nie mogłoby powstać, gdyż teren jest cały uzbrojony i znajduje się tam sieć kanalizacyjna, wodna itd. Jest to ciekawe miejsce, ale od miejscowych zależy, czy o to zadbają. Przed modernizacją to miejsce wyglądało jeszcze gorzej, gdyż cały plac był zarośnięty. Mieścił się tam także żywopłot - wspomina wójt.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE