Reklama

Dzień Matki na Uczelni Państwowej w Sanoku. Zobacz niezwykły występ śp. Czesławy Kurasz z wnuczką [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiejszego dnia aula Uczelni Państwowej w Sanoku gościła piękną uroczystość z okazji Dnia Matki. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Wolontariatu w Sanoku. Tego wyjątkowego spotkania poświęconego matkom i pamięci niedawno zmarłej Pani Czesi Kurasz, prezeski Wolontariatu, nie zapomną uczestnicy, a zwłaszcza niezwykłego występu śp. Czesławy z jej synem i wnuczką. To było wzruszające przeżycie.

Wydarzenie, pełne wzruszeń i hołdu dla wszystkich matek, było jednocześnie czasem refleksji i wspomnień o nieobecnej już wśród nas Pani Czesi. Jej osobie dedykowano całą uroczystość, przywołując ciepłe wspomnienia i podkreślając jej wyjątkową rolę jako matki oraz niezastąpionego wsparcia dla wielu osób. Chociaż fizycznie nie było jej wśród nich, w sercach obecnych pozostała jako inspiracja i wzór do naśladowania.

 

Witając wszystkich uczestników Dnia Matki, Wojtek Pajestka przemówił pięknymi słowami, oddając hołd Pani Czesi i podkreślając jej wpływ na życie innych. Wyraził przekonanie, że jej duch obecny jest wśród nich, a kontynuacją jej misji są dzieci, którym przekazała wiele wartości, takich jak dobroć, optymizm i troska o innych ludzi. Był to wzruszający moment, który skłonił do zadumy i refleksji nad siłą miłości matczynej.

Podczas uroczystości nie zabrakło również artystycznych występów dzieci i młodzieży, które za pomocą swoich talentów pragnęły wyrazić wdzięczność i miłość do swoich matek. Na scenie pojawiły się również bliscy Pani Czesi, jej syn i wnuczka, którzy podzielili się wspomnieniami i chwilami spędzonymi z ukochaną mamą. Wicestarosta Powiatu Sanockiego, Janusz Cecuła, wzruszył wszystkich swoim recytowanym wierszem o mamie, wyrażając tym samym wdzięczność za wszystkie matczyne troski.

 

W trakcie uroczystości towarzyszyły również filmy podsumowujące życie i działalność Pani Czesławy, które oddały hołd jej zaangażowaniu i poświęceniu dla innych. Przywołując ważne momenty z jej życia, filmy te ukazały nie tylko jej działalność wolontariacką, ale także jej ciepłe i życzliwe serce.

Na zakończenie spotkania wszyscy obecni na sali otrzymali miłe upominki, które były gestem wdzięczności i docenienia. Prezenty te zostały przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Zagórzu i w Wolicy, a także przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Świetlik" i "Progres". Było to przyjemne zaskoczenie, które dopełniło atmosferę radości i wzruszenia tego wyjątkowego dnia.

Uroczystość z okazji Dnia Matki, zorganizowana przez Powiatowe Centrum Wolontariatu w Sanoku, była nie tylko okazją do wyrażenia miłości i wdzięczności dla matek, ale również do upamiętnienia Pani Czesi Kurasz, której działalność i oddanie dla innych pozostaną na zawsze w pamięci. To spotkanie pełne emocji, występów artystycznych i pięknych gestów było wyrazem wdzięczności i szacunku dla wszystkich matek, które pełnią niezastąpioną rolę w naszym życiu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy