Reklama

Dla Ciebie Mamo - wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku [ZDJĘCIA,WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W przeddzień Dnia Matki, w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku, odbył się wyjątkowy koncert, który był hołdem oddanym najważniejszym kobietom w naszym życiu - naszym kochanym mamom. Mali artyści przekazali na scenie wyjątkowe życzenia, śpiewając. Cóż to był za koncert!

Już od samego początku koncertu w szkolnej auli panowała niezwykła atmosfera. Dzieci ubrane w urocze stroje, pełne entuzjazmu i radości, włożyły ogrom serca w przygotowanie tego wyjątkowego występu. Kiedy pierwsze dźwięki utworu rozbrzmiały, publiczność poczuła, że czeka ją niezapomniane przeżycie. Koncert rozpoczął nauczyciel muzyki Marek Dziok, który podziękował wszystkim za przybycie i złożył mamom najserdeczniejsze życzenia. Na otwarcie wykonał piosenkę.

Postanowiłem rozpocząć ten koncert troszeczkę w nietypowy sposób. Postanowiłem zaśpiewać utwór napisany przed laty przez Seweryna Krajewskiego "Stracić kogoś". Chciałbym oddać tym samym hołd wszystkim tym mamom, których już z nami nie ma

- mówił nauczyciel muzyki, wychodząc na scenę.

 

Nasze małe gwiazdy zaprezentowały bogaty repertuar, obejmujący zarówno tradycyjne, jak i współczesne piosenki. Ich głosy wypełniały salę, docierając do serc wszystkich obecnych. Widać było, że dzieci pięknie śpiewały nie tylko słowami, ale także emocjami, pragnąc wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec swoich kochanych mam.

 

Na widowni zasiedli również liczni goście oraz same mamy, które nie kryły wzruszenia. W ich oczach i na ich policzkach malowały się łzy wzruszenia, świadczące o tym, jak mocno dotknęły ich serca słowa wypowiadane przez ich pociechy. Były to chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Inicjatywa zorganizowania koncertu w przeddzień Dnia Matki była nie tylko piękna, ale również wyjątkowo trafna. To doskonała okazja, aby dzieci mogły publicznie wyrazić swoje uczucia i podziękować mamom za ogrom miłości, opieki i poświęcenia, jakie im darzą każdego dnia. To także doskonała okazja do wzajemnego zbliżenia i budowania więzi między rodzinami.

Koncert w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku był nie tylko artystycznym wydarzeniem, ale przede wszystkim wyrazem ogromnej miłości, jaka łączy dzieci i ich mamy. Dzieci pokazały, że nawet małe serca potrafią tchnąć w utwory tak wiele emocji i czułości. Było to wyjątkowe święto miłości, oddania i wdzięczności.

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu wszystkich uczestników i kadry szkolnej, koncert stał się magicznym przeżyciem dla wszystkich obecnych. Niech to wspólne świętowanie miłości i bliskości będzie kontynuowane w naszych codziennych relacjach z naszymi mamami, które są prawdziwymi bohaterkami naszego życia.

Dzień Matki to czas, kiedy możemy podziękować naszym mamom za to, że są z nami, wspierają nas i dają nam najcenniejszy dar - miłość. Koncert w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem artystycznym, ale również niezwykłą manifestacją miłości i wdzięczności wobec naszych kochanych mam. Niech to święto zostanie w naszych sercach na zawsze!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy