Reklama

Drużyna dziewcząt z SP4 zdobyła tytuł mistrza województwa w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: nadesłane

Drużyna dziewcząt z SP4 zdobyła tytuł mistrza województwa w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych - Zdjęcie główne

Sukces drużyny dziewcząt z SP 4 w Sanoku | foto nadesłane

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drużyna dziewcząt z SP4 zdobyła tytuł mistrza województwa w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się niedawno w Kolbuszowej. To niewątpliwie ogromne osiągnięcie dla drużyny, która składa się z dziewczyn z rocznika 2012 i młodszych. Ich sukces został uwieńczony udziałem w szkolnych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Bydgoszczy.

Zawody odbyły się w największym w Polsce parku miejskim "Myślęcinku", który liczy aż 800 hektarów. Trasa, na której biegły dziewczyny, liczyła 800 metrów i była bardzo trudna i wymagająca. Niemniej jednak, dziewczyny świetnie sobie poradziły i zdobyły bardzo wysokie 7 miejsce.

W skład drużyny wchodzą Alicja Hipner, Diana Rudnicka, Lena Tokarska, Zuzanna Kędra, Oktawia Suwała oraz Pola Zych. Opiekunem grupy jest Piotr Bluj, który pomógł dziewczynom osiągnąć ten wspaniały wynik.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych dziewczyn i trenera Piotra. To pokazuje, że ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wymarzone efekty. Zapraszamy do SP4, gdzie rozwijamy talenty młodych ludzi i pomagamy im osiągnąć swoje cele

- mówi dyrektor szkoły Marek Wojtowicz.


Widoczny sukces drużyny dziewcząt z SP4 pokazuje, że dyrekcja szkoły bardzo dba o sprawność fizyczną swoich uczniów. Takie sukcesy nie byłyby możliwe bez zapewnienia odpowiednich warunków do treningów oraz bez wsparcia ze strony szkoły.

Działania podejmowane przez dyrekcję w celu zachęcania uczniów do aktywności fizycznej mają pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję młodych ludzi, a także na ich samoocenę i poczucie własnej wartości. Wychowanie fizyczne odgrywa istotną rolę w procesie edukacyjnym, a sukces drużyny SP4 jest najlepszym dowodem na to, że warto o nią dbać.

Mamy nadzieję, że kolejne sukcesy naszych uczniów w dziedzinie sportu będą kontynuacją działań podejmowanych przez dyrekcję szkoły i staną się motywacją dla innych uczniów do podejmowania aktywności fizycznej i osiągania swoich celów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy