Reklama

Dojazd do myjni

Opublikowano:
Autor:

Dojazd do myjni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zarszynie zostały wykupione byłe zabudowania kolejowe. Ma tam powstać myjnia. Teraz potrzebna jest droga do tej nieruchomości.

W trakcie posiedzenia Komisji Finansowej Rady Gminy Zarszyn 26 czerwca obradowano nad obciążeniem służebnością gruntową działki stanowiącej własność gminy. 

To teren powszechnie używany, gdyż mieści się tam Restauracja Galicja, Delikatesy Centrum, ognisko muzyczne, sklep elektroniczny i kancelaria prawna.

- Chodzi o miejsce, gdzie jest pomnik i wjazd asfaltowy -  mówi Bogusław Rakoczy, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Mieniem Gminy. - Droga jest wykonana, wyasfaltowana. Zajmuje powierzchnię ok. 100 m2.

- Droga już jest gotowa - potwierdza Zofia Niemczyk, inspektor UG w Zarszynie. - Musi jeszcze zachować odpowiednią formę prawną. Chcieliśmy ją wydzielić jako drogę wewnętrzną dla klientów mieszczących się tam firm, ale nie udało się.

Członkowie komisji finansowej zagłosowali za ustanowieniem przechodu i przejazdu przez nieruchomość. W trakcie sesji radni jednomyślnie przyjęli uchwałę to regulującą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE