Reklama

Czterech podpisało umowy

Opublikowano:
Autor:

Czterech podpisało umowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kamil Olearczyk, Maciej Bielec, Mateusz Wilusz i Bartosz Hućko podpisali umowy z Ciarko KH 58 Sanok. Wychowankowie grodu Grzegorza związali się z klubem na sezon 2017/2018.

Obrońca Olearczyk i napastnik Bielec w ostatnim sezonie występowali w Katowicach razem z Bogusławem Rąpałą, Markiem Strzyżowskim i Radosławem Sawickim. Grający w ataku Wilusz nie znalazł pracodawcy i miał roczną przerwę. Hućko wystąpił w dwóch meczach w barwach Dębicy na poziomie I ligi, gdzie bronił ze skutecznością 92%.

– Nazwiska kolejnych zawodników ogłaszać będziemy sukcesywnie, zaraz po podpisaniu stosownych umów – informuje Jakub Górski, doradca zarządu ds. marketingu. – Planujemy, że zajęcia pierwszej grupy zawodników Ciarko KH 58 Sanok rozpoczną się w połowie lipca. W sierpniu drużyna będzie trenować na lodzie w Arenie Sanok.W połowie miesiąca ogłosimy również nazwisko trenera drużyny, która w sezonie 2017/2018 rywalizować będzie w rozgrywkach II ligi hokeja na Słowacji.

Pierwszy mecz w nadchodzącym sezonie Ciarko KH 58 Sanok rozegra na wyjeździe, 16 września. Rywalem sanoczan będzie ekipa z Trebiszowa. Inauguracja rozgrywek w Arenie Sanok nastąpi 23 września, kiedy to gościć będziemy MHK Humenne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE