Reklama

BIESZCZADY: Muzeum przyrodnicze wznawia działalność

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY: Muzeum przyrodnicze wznawia działalność - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z przyjemnością informujemy, że Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego przy ul. Bełskiej 7 w Ustrzykach Dolnych jest już otwarte dla zwiedzających.

Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady zwiedzania muzeum, które powstały w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym zwiedzającym i pracownikom:

  • ograniczenie maksymalnej ilości osób zwiedzających mogących równocześnie przebywać przy okienku kasy i na ekspozycjach, przy założeniu 15 m2 powierzchni na jedną osobę (przy okienku kasy maksymalnie 3 osoby, na sali wystaw czasowej - 11 osób, na I piętrze - 25 osób, na II piętrze - 28 osób
  • Zwiedzający mają obowiązek stosowania osłony ust i nosa oraz dezynfekcji rąk za pomocą środka znajdującego się w strefie wejścia.
  • prosimy o zachowanie wymaganej odległości min dwóch metrów od innych osób
  • czasowo wyłącza się z użytkowania szatnię

Muzeum można zwiedzać tylko indywidualnie, natomiast zwiedzanie grupowe i usługi przewodnickie zostają zawieszone do odwołania. Zawieszone pozostają również zamawiane zajęcia edukacyjne. Z czasem, w miarę poprawy sytuacji epidemiologicznej, planowane jest uruchomienie zajęć na wolnym powietrzu w grupach do 20 osób. Jednocześnie w klubokawiarni będzie sprzedawana kawa i herbata (tylko na wynos). Więcej informacji o Muzeum można uzyskać w zakładce Muzeum Przyrodnicze i Ośrodek Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 13 461 1091 lub na adres e-mail: edukacja@bdpn.pl

Zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE