Zwycięstwo Niedźwiadków z Nowym Targiem w MHL [FOTORELACJA]

Wiadomości Hokeiści UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok rozpoczęli w niedzielne popołudnie zmagania w MHL - Młodzieżowej Hokej Lidze. Sanoczanie zwyciężyli na "Arenie" swojego pierwszego rywala, którym była drużyna MMKS Podhale Nowy Targ po bardzo ciężkim boju.

Bardzo wyrównany mecz, o którego losach rozstrzygnęły bramki zawodników, będących w kadrze STS-u Sanok, który rozgrywki PHL - Polskiej Hokej Ligi rozpocznie już w najbliższy piątek.

Wynik remisowy 1-1 utrzymywał się aż do 59 minuty, kiedy to sposób na Pawła Bizuba, który w nowotarskich "Szarotkach" jest zmiennikiem Przemysława Odrobnego, znalazł Bartosz Florczak.

Szymon Fus zdobył dwie bramki, a wspomniany Bartosz Florczak dołożył jedno trafienie.

W 17 minucie spotkania przy stanie 1-0 dla nowotarżan Kacper Myrdak obronił rzut karny, wykonywany przez Jakuba Malasińskiego.

UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 3-1 (1-1,0-0,2-0)

1-1 Szymon Fus-Adrian Dusznik-Jakub Szałajko - 18:34
2-1 Bartosz Florczak-Marcin Dulęba - 58:43
3-1 Szymon Fus-Tymoteusz Glazer-Adrian Dusznik - 59:57 - EN - pusta bramka.

Kary: 28 min. - 24 min.