Reklama

Złóż ofertę na alternatywy sportowe dla dzieci i młodzieży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Złóż ofertę na alternatywy sportowe dla dzieci i młodzieży - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Sanoka zachęca do składania ofert kluby sportowe, które chcą realizować zajęcia alternatyw sportowych dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy również stowarzyszenia i kluby do przedstawienia propozycji na wypełnienie czasu wolnego dzieciom i młodzieży poprzez alternatywy inne niż sport.

Łącznie przewiduje się dofinansowanie na kwotę 45 000 zł. Oferty wraz z załącznikami w zamkniętych kopertach z dopiskiem  „Program alternatyw przez sport” lub „Program alternatyw- zajęcia inne” prosimy składać w Urzędzie Miasta w Sanoku – Biuro Obsługi Klienta pokój 1, w terminie do 24 września 2021 r. do godziny 13:30. Po rozpatrzeniu ofert zostaną zawarte umowy na realizację zgłoszonych zadań.

 

Zajęcia, w ramach programów „Alternatywy przez sport” i „Alternatywy inne niż sport”, dofinansowane będą w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021 r. Warunki realizacji zajęć muszą być dostosowane do obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej oraz konsekwencje potencjalnych zagrożeń dla zdrowia i życia bezpośrednich odbiorców działań.

 

Zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, oferent w proponowanej ofercie zobowiązany jest do zapewnienia dostępności architektonicznej, cyfrowej oraz informacyjno – komunikacyjnej, osobom ze szczególnymi potrzebami.

/UM Sanok/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy