Reklama

Zawyją syreny i będzie słychać strzały. Gdzie i dlaczego?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Zawyją syreny i będzie słychać strzały. Gdzie i dlaczego? - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 26-27 września br., na terenie powiatu leskiego odbywać się będą ćwiczenia dowódczo- sztabowe „Solina 2022”, mające na celu doskonalenie umiejętności służb i ich reakcji na sytuacje kryzysowe.

W pierwszym dniu (poniedziałek) około godz. 11 na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku odbędą się ćwiczenia według scenariusza „zdarzenie o charakterze terrorystycznym”. Drugiego dnia (wtorek) podobne ćwiczenia odbywać się będą w miejscowości Solina. Do udziału w ćwiczeniach zaangażowanych jest wiele służb, m.in.: Policja w tym CBŚP, Główny Inspektorat Służby Więziennej, Straż Pożarna, GOPR, WOPR, STORAT, Straż Rybacka, Straż Leśna, służby ratownicze i medyczne, powiatowe i gminne zespoły zarządzania kryzysowego oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

W związku z powyższym informujemy, że sygnały alarmowe użyte we wskazanych miejscach 26 i 27 września będą miały charakter ćwiczebny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy