Reklama

Zarezerwuj żeton

Opublikowano:
Autor:

Zarezerwuj żeton - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sanoku informuje, że od 20 sierpnia pod numerem telefonu 13-46-52-925 w godzinach pomiędzy 9.00-12.00 będzie możliwa rezerwacja żetonu do rejestracji pojazdów z wyprzedzeniem zależnym od ilości chętnych na 1-4 dni do przodu.

- Jest to wyjście naprzeciwko oczekiwań naszych klientów, szczególnie tych, którzy jadąc z odległych miejscowości powiatu sanockiego często byli obsługiwani mimo braku żetonów. Uprzejmie prosimy o przekazywanie sobie tej informacji wśród kierowców i osób zmotoryzowanych - apeluje Starostwo Powiatowe w Sanoku. 

Dodatkowo urzędnicy informują, że z dniem 20 sierpnia wprowadzone zostały kolejne ułatwienia. - W poniedziałki wydajemy stałe dowody rejestracyjne w pokoju numer 10 od godziny 8.00, nie jak poprzednio od godz. 9.00.

Informacje o kolejnych zmianach będą na bieżąco aktualizowane na stronach internetowych zarówno w BIP – Starostwo Powiatowe w Sanoku, jak i na stronie głównej pod adresem mailowym powiat-sanok.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE