Reklama

Zamiast odsiadki poszedł po wino

Opublikowano:
Autor:

Zamiast odsiadki poszedł po wino - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant z brzozowskiej komendy, będąc na wolnym, zatrzymał sprawcę kradzieży. Funkcjonariusz zauważył wychodzącego ze sklepu mężczyznę, który trzymał trzy butelki wina, które jak się okazało - ukradł. Funkcjonariusz zatrzymał 28-latka i przekazał patrolowi policji z Krosna. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary aresztu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godz. 11.30. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Domaradzu, będąc na wolnym, robił zakupy w jednym ze sklepów na terenie powiatu krośnieńskiego. Funkcjonariusz zwrócił uwagę na mężczyznę, który w pośpiechu wyszedł ze sklepu trzymając trzy butelki wina. Jego nerwowe zachowanie zwróciło uwagę policjanta, który przypuszczając, że mogło dojść do złamania prawa, poinformował o tym zajściu pracowników sklepu.

Podejrzenia funkcjonariusza potwierdziły się podczas przeglądania sklepowego monitoringu. Na nagraniu było widać, jak mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, przechodzi przez linię kas, nie płacąc za trzy wina.

Funkcjonariusz wychodząc ze sklepu w rejonie budynku zauważył mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł alkohol i od razu zainterweniował. Zatrzymał mężczyznę i doprowadził do kierownictwa sklepu. 28-latek został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi z krośnieńskiej komendy. W trakcie wykonywania dalszych czynności okazało si2ę, że zatrzymany mężczyzna był poszukiwany do odbycia karny aresztu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE