Reklama

Z REGIONU. Prowadził tira pod wpływem narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Prowadził tira pod wpływem narkotyków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do policyjnego aresztu trafił 33-latek, który kierował kilkunastotonowym ciągnikiem siodłowym. Prowadzony przez niego zestaw został zatrzymany przez Inspektorów Transportu Drogowego w Lipowicy. Wezwani na miejsce policjanci potwierdzili, że kierujący znajduje się pod wpływem środków odurzających.

W niedzielę po godz. 8, w miejscowości Lipowica, funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy z naczepą. Kierujący zestawem zachowywał się bardzo nerwowo, był pobudzony i niespokojny, a w kabinie ciężarówki inspektorzy zauważyli woreczek z zawartością białego proszku. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce został skierowany patrol krośnieńskiej drogówki.

Policjanci przebadali 33-letniego kierowcę na obecność w jego organizmie środków odurzających. Wynik testu potwierdził, że mężczyzna znajduje się pod działaniem substancji psychoaktywnych. W trakcie przeprowadzanych czynności policjanci ujawnili przy zatrzymanym kolejny woreczek z białą substancją. Narkotykowy tester wykazał, że jest to amfetamina. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano mu próbkę krwi do dalszej analizy laboratoryjnej. 

33-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo i został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi kara 2 lat więzienia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE