Wyjazdowa porażka Ekoballu na start IV ligi podkarpackiej [FOTO]

Wiadomości Drużyna Geo-Eko Ekoball Stal Sanok przed tygodniem przegrała finał okręgowego Pucharu Polski w meczu na wodzie z Karpatami Krosno 0-3.

Wczoraj (26 lipca) z kolei sanoczanie gościli w Wiśniowej, gdzie inaugurowali sezon IV ligi podkarpackiej.

Pomimo prowadzenia od 5 minuty po uderzeniu Kamila Adamiaka w sytuacji sam na sam, drużyna Ekoballu zeszła niestety z boiska pokonana.

Ale ciężko wygrać spotkanie, gdy w drugich 45 minutach traci się aż trzy bramki.

Gracze gości zagrali całkiem dobry mecz, jednak mimo bardzo wielu stworzonych sytuacji nie potrafili więcej razy znaleźć recepty na bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Wisłoka.

Na szansę na rehabilitację drużyna Ekoballu nie będzie musiała długo czekać, bo już w najbliższą środę na stadionie "Wierchy" o godz.20 rywalem sanoczan będzie Sokół Nisko.
Wisłok Wiśniowa - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 3-1 (0-1)