Reklama

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje petentów w reżimie sanitarnym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje petentów w reżimie sanitarnym - Zdjęcie główne

Starostwo Powiatowe Sanok | foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkich mieszkańców powiatu sanockiego, którzy potrzebują załatwić sprawy w urzędzie informujemy, że Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sanoku czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Wydział pracuje w reżimie sanitarnym i bardzo prosi o przestrzeganie obowiązujących zasad, ponieważ tylko w ten sposób możemy uchronić się przez groźnym dla naszego zdrowia zakażeniem wirusem SARS CoV-2.

W związku z powyższym prosimy osoby, które chcą zarejestrować pojazd o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub odbiór bloczków w korytarzu urzędu (obok ochrony), a następnie przestrzeganie wyznaczonych godzin. To umożliwi nam sprawne załatwianie spraw oraz rozładuje niepotrzebnie tworzące się w korytarzu kolejki.

 

Osoby, które chcą zgłosić zbycie lub nabycie pojazdu, złożyć wnioski o wymianę prawa jazdy i profile kierowców, mogą to uczynić na bieżąco w urzędzie. Natomiast osoby, które chcą wyrejestrować pojazd na przykład z powodu demontażu, proszone są o telefoniczną rejestrację z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem (tel. 13 46 529 16). Z kolei w sprawie odbioru stałego dowodu rejestracyjnego prosimy oczekiwać na nasz telefon w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub prosimy o kontakt pod nr tel. 13 46 529 25.

 

Chcemy być nadal osobiście do Państwa dyspozycji, aby nie wprowadzać skrzynki nadawczej. Czasami z powodów niezależnych od nas, jak na przykład choroby pracowników, termin oczekiwania może się nieznacznie wydłużyć. Sprawę każdego petenta staramy się jednak traktować indywidualnie, dlatego też prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

 

W trakcie wizyty w urzędzie należy pamiętać o przestrzeganiu podstawowych środków bezpieczeństwa, tj.: przychodzenie bez osób towarzyszących, zachowanie min. 1,5 m odległości od drugiej osoby, zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk środkiem znajdującym się przy wejściu i na poszczególnych piętrach urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy