Reklama

Współpraca przemyskiej policji i terytorialsów

Opublikowano:
Autor:

Współpraca przemyskiej policji i terytorialsów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend, na przemyskich ulicach można było zobaczyć współpracę służb mundurowych. Policjanci wspólnie z żołnierzami patrolowali ulice naszego miasta.

Podczas minionego weekendu, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu w swoich działaniach, byli wspierani przez żołnierzy z 2 Kompanii Lekkiej Piechoty 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Wspólne działania polegały na patrolowaniu ulic naszego miasta oraz zorganizowaniu stałych punktów kontroli podróżnych, na głównych ciągach komunikacyjnych.

Do głównych zadań policjantów oraz żołnierzy należało sprawdzanie, czy respektowane są nowe przepisy dotyczące wprowadzonych ograniczeń w przemieszczaniu się osób. Wspólne patrole zwracały również uwagę na grupowanie się młodzieży, która w świetle obecnych obostrzeń nie może przemieszczać się bez obecności dorosłych.     

Policjanci  apelują o zdrowy rozsądek i respektowanie obowiązujących ograniczeń wynikających z § 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r., w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE