Reklama

"Wierchy" z nowym obliczem

Opublikowano:
Autor:

"Wierchy" z nowym obliczem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zostaje stara murawa, ale wokół wyrosną nowe obiekty lekkoatletyczne.

Na stadionie "Wierchy" trwają prace ziemne związane z uziemieniem pod maszty oświetleniowe. O inwestycji radnym opowiadał podczas objazdowej komisji Ignacy Lorenc, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych przy urzędzie miasta. Na obiekcie sportowym powstaną cztery maszty o wysokości 25 metrów.

Od strony ulicy trwają także przygotowania pod instalację obrotowego telebimu. Samorządowcy mogli zobaczyć, w którym miejscu wybudowane zostaną skocznie do skoku w dal i trójskoku, rzutnie do pchnięcia kulą, rzutem dyskiem i młotem oraz ośmiotorowa bieżnia, a  także siłownia na wolnym powietrzu.

Według informacji naczelnika murawa nie ulegnie zmianom, podobnie jak drenaż pod boiskiem. - Sporym natomiast problemem jest doprowadzenie systemu odprowadzającego wody opadowe do ciągu instalacyjnego na ulicy Poprzecznej, ponieważ nitka krzyżuje się ze starym ciągiem ciepłowniczym. Podjęto już próby przekopu, jednak nie dały one rezultatu. Ostatecznie będzie trzeba usunąć ciąg ciepłowniczy - wyjaśniał naczelnik Lorenc.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE