Reklama

W świecie prześladowcy

Opublikowano:
Autor:

W świecie prześladowcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiele osób dotyka nękanie psychiczne ze strony bliskich lub nieznajomych. Często okazuje się ono groźniejsze od przemocy fizycznej. Bo powierzchowne rany się goją, ale rysy na psychice pozostają.

W Polsce stalking, czyli uporczywe nękanie, wzbudzające uczucie zagrożenia u osoby osaczonej, stanowi od czerwca 2011 roku przestępstwo. Stalking może zniszczyć życie każdemu. Przekonały się o tym trzy mieszkanki powiatu sanockiego.

O tym, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach doskonale wie Weronika. Gdy brała ślub, nie przyszło jej do głowy, że jej życie zmieni się o 180 stopni i to wcale nie na lepsze.

– Okres narzeczeństwa był wspaniały, bo jak każda zakochana kobieta nie dostrzegałam wad ukochanego. Niestety, małżeństwo to był czas uporczywego nękania psychicznego – wyznaje.

Jak się okazuje, nie tylko przez jej męża Tomka, ale również przez jego matkę. Uroki mieszkania z teściową odbiły się zgagą na życiu Weroniki.

– Zdarzało się, że teściowa dzwoniła do Tomka za moimi plecami – opowiada. – Oskarżała mnie o różne rzeczy. Mąż po piętnastu minutach dzwonił do mnie z awanturą i poleceniem, że mam przeprosić „mamusię”. Nawet nie wiedziałam za co.

W domu męża Weronika czuła się jak służąca, nie jak żona i matka. Teściowa skrupulatnie niszczyła jej życie rodzinne. Namówiła również nowożeńców do podpisania rozdzielności majątkowej, co miało zabezpieczyć jej syna.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE