Reklama

W kałużach na ulicy II Armii Wojska Polskiego w Sanoku można pływać. Czy ktoś wyremontuje drogę?

Opublikowano:
Autor:

W kałużach na ulicy II Armii Wojska Polskiego w Sanoku można pływać. Czy ktoś wyremontuje drogę? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ulica II Armii Wojska Polskiego, która znajduje się na Dąbrówce, jest w opłakanym stanie. - Droga jest dziurawa, unosi się pył - mówi czytelnik. - To mistrzostwo świata w badziewiu.

"Wizja lokalna" dała zaskakujący efekt: przez chwilę wydawało się, że czytelnik sobie z nas zakpił, ponieważ na większym odcinku ulica ma całkiem niezły asfalt i trudno doszukać się w niej jakiś dziur. Dopiero po minięciu ul. Bema, która robi łuk i przecina ul. II Armii WP w końcowym odcinku, dosłownie wpada się w potężne kałuże i błoto.

Ulica II Armii WP  należy do powiatu sanockiego, ale tylko do pewnego odcinka.

- Droga ta została wyremontowana w latach ubiegłych ze środków unijnych na całej długości, jaką zarządza Powiatowy Zarząd Dróg i w jakiej jest właścicielem powiat sanocki - mówi Wojciech Naparła, dyrektor PZD w Sanoku. - Dalszy odcinek, bez nawierzchni bitumicznej, nie jest drogą publiczną.

Dyrektor Naparła wyjaśnia, że jeszcze za skrzyżowaniem z ul. Bema jest krótki odcinek nowej nawierzchni. Od punktu, gdzie kończy się nowa nawierzchnia, kończy się też ulica powiatowa, publiczna. Zaczyna się tam teren prywatny, na którym mieszczą się hurtownie i przedsiębiorstwa. Remont tego odcinka należy do właścicieli posesji, którzy korzystają z tej działki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE