Reklama

W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszyła rekrutacja wolontariuszy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Sanok

W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszyła rekrutacja wolontariuszy! - Zdjęcie główne

foto UM Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszył nabór wolontariuszy. W tym roku na chętnych czeka 100 miejsc. -"Szukamy pozytywnych osób z dobrą energią, które lubią pomagać" - mówią członkowie Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP i zachęcają do rejestracji.

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nieokreślonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby. 

Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Wśród sztabów tradycyjnie nie zabraknie także Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Zarejestrować w bazie wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP można się na dwa sposoby:

  • Rekrutacja online - najszybsza forma rejestracji. Za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP, może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Tam też dostępne są wszystkie informacje na temat WOŚP-owego wolontariatu oraz regulamin, z którym każdy wolontariusz musi się zapoznać. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 6720 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. 

 

Każdy zarejestrowany w Sztabie wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który upoważnia do kwestowania oraz puszkę i charakterystyczne, czerwone serduszka WOŚP. 

Rejestrujcie się i uczyńmy razem po raz kolejny lato w środku zimy! 

- zachęca Sebastian Niżnik z Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP w Sanoku.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy