Reklama

W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszyła rekrutacja wolontariuszy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Sanok

W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszyła rekrutacja wolontariuszy - Zdjęcie główne

foto UM Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Bieszczadzkim Sztabie WOŚP ruszył nabór wolontariuszy. W tym roku na chętnych czeka 100 miejsc. -"Szukamy pozytywnych osób z dobrą energią, które lubią pomagać" - mówią członkowie Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP i zachęcają do rejestracji.

Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim 30. Finału WOŚP. „Przejrzyj na oczy!” to hasło tegorocznej jubileuszowej zbiórki i to właśnie na zakup nowoczesnego sprzętu okulistycznego Fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierać fundusze podczas styczniowego Finału.  

Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Wśród sztabów tradycyjnie nie zabraknie także Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Mimo, że do Finału WOŚP zostało jeszcze prawie trzy miesiące, praca w naszym Sztabie wre. Ruszyliśmy z rekrutacją wolontariuszy, pierwsi chętni są już w naszej bazie. Na początku grudnia startujemy z aukcjami WOŚP na allegro. W tym roku wracamy z biegiem „Policz się z cukrzycą”, który poprowadzi Łukasz Łagożny, WOŚP-owym maratonem zumby i fitnessu, będziemy też kontynuować akcję „Oddaj z nami krew na WOŚP”.

- mówi Martyna Sokołowska, szefowa Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Zarejestrować w bazie wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP można się na dwa sposoby:

  • Rekrutacja online - najszybsza forma rejestracji. Za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Tam też dostępne są wszystkie informacje na temat WOŚP-owego wolontariatu oraz regulamin, z którym każdy wolontariusz musi się zapoznać. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 4247 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. 
  • Rekrutacja w Sztabie za pomocą formularza - należy wypełnić formularz, dołączyć zdjęcie twarzy (na jasnym tle, zdjęcie musi przedstawiać całą twarz na wprost, bez nakrycia głowy, ciemnych okularów) i wysłać na adres: [email protected]om. Dane z formularza do bazy WOŚP wprowadza Sztab. Po pozytywnej weryfikacji osoby zgłaszające otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w Finale. 
 

Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Jeśli rejestrujesz się online - opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”.

Każdy zarejestrowany w Sztabie wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który upoważnia do kwestowania oraz puszkę i charakterystyczne, czerwone serduszka WOŚP. 

Zbiórka odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. 

/Bieszczadzki Sztab WOŚP/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy