Reklama

UWAGA! Duży niedźwiedź chodzi we wsi Liszna! Widziany był teraz na drodze przed górką!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

UWAGA! Duży niedźwiedź chodzi we wsi Liszna! Widziany był teraz na drodze przed górką! - Zdjęcie główne

Uwaga niedźwiedź! | foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed momentem do naszej redakcji zadzwonił czytelnik, który wracając z 2 zmiany natknął się na potężnego niedźwiedzia tuż przed górką w Lisznej. Za niedługą chwilę otrzymaliśmy wiadomość na naszym fanpage na Facebooku od kolejnej osoby, która widziała niedźwiedzia już na górce, kiedy wychodził z lasu.

Jeden z czytelników, dzisiaj wracając po 2 zmianie (23:15) z pracy, napotkał niedźwiedzia tuż przed górką w Lisznej. Druga osoba, która poinformowała nas o tym zdarzeniu za pośrednictwem naszego fanpage na Facebooku, widziała niedźwiedzia na górce, kiedy ten wychodził z lasu.

Niedźwiedź to zwierzę, które potrafi wywołać u ludzi strach i niepokój, zwłaszcza jeśli pojawia się w terenie, gdzie mogą natknąć się na niego ludzie. Dlatego, gdy ktoś zauważy takie zwierzę, warto zachować ostrożność i poinformować odpowiednie służby.

Niestety, nie wiemy, gdzie teraz przebywa niedźwiedź ani czy jest bezpieczny dla ludzi. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo i nie zbliżać się do nieznanego zwierzęcia.

Przypominamy, że spotkanie z dzikim zwierzęciem może być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza jeśli jest ono zaskoczone lub czuje się zagrożone. W takiej sytuacji nie należy zbliżać się do niego i należy natychmiast poinformować odpowiednie służby, takie jak policja, straż miejska lub straż pożarna.

Niedźwiedź to zwierzę, które zazwyczaj unika kontaktu z ludźmi, ale w przypadku zagrożenia lub braku dostępu do naturalnego środowiska może stać się bardziej agresywne. Dlatego warto być ostrożnym i zachować zdrowy rozsądek w obecności takiego zwierzęcia.

Będziemy informować na bieżąco o dalszych doniesieniach na temat obecności niedźwiedzia w Lisznej. Zachęcamy również mieszkańców do zgłaszania wszelkich zauważonych przez nich zagrożeń związanych z dzikimi zwierzętami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy