Reklama

Utrudnienia na drodze spowodowane "Międzynarodowym Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim"

Opublikowano: sob, 11 maj 2019 11:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczął się Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski na trasie Załuż - Tyrawa Wołoska. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

W dniach 11 i 12 maja br. w godz. 6.30 - 19.00 na drodze krajowej nr 28 na odcinku Załuż - Tyrawa Wołoska odbędzie się wyścig "Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 45 Międzynarodowego Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego"W czasie odbywania się zawodów droga będzie nieprzejezdna. Ruch samochodów osobowych oraz ciężarowych o nośności do 10 ton zostanie skierowany na drogi objazdowe, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

 

Proponowane objazdy:

  1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa)- początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
  2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) - początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić  w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej - dalej tak jak w punkcie powyżej.
  3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok - kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
  4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka - początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o ład i porządek przez cały czas trwania zawodów.

 

KPP Sanok

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE