Reklama

Trwają zapisy na Leski Jarmark Bożonarodzeniowy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trwają zapisy na Leski Jarmark Bożonarodzeniowy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyły zapisy na V Leski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na miejskich deptakach w dniach 16-17 grudnia.

Głównym celem Jarmarku jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych oraz wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych. To doskonała okazja, by zaprezentować szerszej społeczności – mieszkańcom Bieszczadów i turystów, swoją twórczość rękodzielniczą, artystyczną czy też kulinarną.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz Regulamin można pobrać ze stronywww.lesko.pl/bdk <http://www.lesko.pl/bdk,a> , a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury:

-osobiście do sekretariatu BDK przy ul. Piłsudskiego 1 (na pierwszym piętrze budynku), 38-600 Lesko lub-pocztą tradycyjną na adres Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Piłsudskiego 1, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie "V Leski Jarmark Bożonarodzeniowy 2022" (obowiązuje data wpływu do Organizatora), lub-elektronicznie na adres e-mail: sekretariatbdk@lesko.pl (skan podpisanych dokumentów).

Organizatorzy Jarmarku apelują do wystawców, aby zapoznać się z regulaminem V Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Opłatę za dzierżawę miejsca można dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez Organizatora Jarmarku.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do dnia 9 grudnia do godziny15:00 lub do wyczerpania miejsc. W tym roku, na wniosek mieszkańców i wystawców organizatorzy zmienili godziny pierwszego dnia Jarmarku: Piątek, 16 grudnia w godzinach: 14:00 - 20:00 Sobota, 17 grudnia w godzinach: 9:00 - 15:00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy