Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: To nie sok marchwiowy to nasza woda! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rubryka "Sygnały czytelników" jest rubryką naszych czytelników, w której mogą zwrócić uwagę na problemy, z jakimi się borykają, jakie ich trapią. Wszystkie maile publikujemy w wersji oryginalnej, bez ingerencji w tekst autora.

Droga Redakcjo. 

Chcielibyśmy się zwrócić do Was o pomoc w nagłośnieniu informacji o tragicznej jakości wody pitnej w Łukawicy, w gminie Lesko. Od kilku lat borykamy się z tym problemem. Woda dostarczana nam z wodociągu nie spełnia norm do spożycia. Nie możemy na tej wodzie gotować posiłków, prać ubrań czy po prostu się wymyć. Filtry które stosujemy wystarczają na góra kilka dni a czasami dobę. Wszystkie urządzenia domowe są niszczone po upływie krótkiego czasu. Od dwóch lat o wszystkim informujemy Burmistrza MiG w Lesku, Panią Prezes LPK, ale oprócz zbywania nas nic z tym nie robią. Przepraszam, czasem LPK dowiezie nam wodę beczkowozem. Jesteśmy doprowadzeni do ostateczności, dlatego będziemy zgłaszać tą sprawę do mediów, w tym do telewizji. Po prostu mamy dość.

Mieszkańcy Łukawicy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy