Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: My listonosze narażamy swoje zdrowie ale możemy tez roznosić wirusa!

Opublikowano:
Autor:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: My listonosze narażamy swoje zdrowie ale możemy tez roznosić wirusa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy maila od listonosza, który w porozumieniu z innymi kolegami po fachu, postanowili ich sprawę nagłośnić. Publikujemy w oryginale maila.

"Witam
Jestem listonoszem
Może zainteresowałby się ktoś firmami, które są izolowane: ZUS, Urząd Skarbowy, Urząd Pracy, sądy, urzędy gminy itp. Firmy które nie obsługują klientów. Są zamknięci i wysyłają bardzo dużo listów poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.  Taki listonosz naraża swoje życie, swojej rodziny ale również życie odbiorców listów,często to są osoby starsze w dużej grupie ryzyka które muszą te listy odebrać. Listonosz może przenosić zarazki z jednego na drugiego człowieka, ponieważ odwiedza duża grupę ludzi. Ma bliski kontakt przy podpisywaniu odbioru listów.  Firmy się z tym nie liczą i wysyłają bardzo dużo, przez co sami stwarzają zagrożenie dla innych. Środki do naszej ochrony to żel antybakteryjny 100 ml  na cały tydzień. Dostaliśmy rękawiczki takiej jakości że po dziesięciu minutach są już podarte. Najbardziej boimy się o klientów że możemy ich nieświadomie zarazić przez dużą liczbę listów poleconych. Poczta polska w stanie zagrożenia epidemicznego przyjmuje również ulotki co w ogóle jest absurdem. Urzędy gminy izolują listy które dostaną od listonosza na dwa dni i dopiero trzeciego dnia otwierają , ponieważ wirus utrzymuję się do dwóch dni na papierze. A wysyłając do swoich mieszkańców polecone z potwierdzeniem odbioru ich to w ogóle nie obchodzi że narażają innych , liczą się tylko terminy. Prosimy o nagłośnienie sprawy. 
Zapomniałem dodać że nie mamy informacji o domach które są w kwarantannie. I jeśli obsłużymy taki dom to później możemy roznieść to dalej.
Proszę o anonimowość. "

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE