Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Czas rejestracji samochodów w Sanoku to jakaś totalna pomyłka!

Opublikowano:
Autor:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Czas rejestracji samochodów w Sanoku to jakaś totalna pomyłka! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Otrzymaliśmy kilka sygnałów od naszych czytelników w sprawie zbyt długiego czasu rejestracji pojazdów w Wydziale Komunikacji w Sanoku. Czytelnicy porównują ten okres oczikwania z innymi miastami w naszym regionie i nie mogą zrozumieć, dlaczego wszędzie to idzie na bieżąco a w Sanoku nie.

Pani Bogusława napisała:

" Witam. Zwracam się do Państwa z pytaniem, czy moglibyście poruszyć temat odnośnie rejestracji pojazdów w Sanoku? A dokładniej tego, dlaczego jest tak długi czas oczekiwania na rejestrację (około 3-4 tygodni), gdzie w Brzozowie czy w Lesku jest to kwestia około 2 dni? Przecież to niedorzeczne np w przypadku osób, które kupują sprowadzany pojazd i nie mogą z niego korzystać, a potrzebują. Dawniej odbywało się to w przeciągu jednego dnia, gdzie był tłok i kolejki, a teraz urzędnicy w spokoju pracują i mają komplet dokumentów wrzuconych do skrzynek. Z góry dziękuję jeśli poruszą Państwo w jakikolwiek sposób ten temat, lub zdecydują się, opublikować mój sygnał. Pozdrawiam serdecznie. "

Pan Mieczysław napisał:

Szanowna Redakcjo,

Chcę za Waszym pośrednictwem podzielić się z innymi czytelnikami wiadomością i wątpliwościami na temat rejestracji samochodów w Sanoku. W związku z perspektywą nieodległej wizyty w Wydziale Komunikacji w Sanoku i dochodzącymi mnie sygnałami o długim czasie związanym z rejestracją pojazdu postanowiłem sprawdzić, jak przedstawia się ta sprawa.
W dniu dzisiejszym zadzwoniłem do Wydziału Komunikacji w Sanoku, Lesku, Ustrzykach Dolnych, Jasła, Brzozowa i Rzeszowa.

Oto co udało mi się dowiedzieć.
Jasło - około 2-3 dni lub na bieżąco 
Rzeszów - na bieżąco
Lesko - na bieżąco
Ustrzyki Dolne 10-14 dni 
Brzozów 7-10 dni 
Sanok - 30-35 dni

Jeżeli coś działa źle lub w mało zadowalający nas mieszkańców sposób jest duże pole do popisu dla Władz Powiatowych.
Uwaga! Słowo pandemia już znamy!
Temat aktualny od lat. "

Wysłaliśmy maila z pytaniem do Starosty sanockiego, Stanisława Chęcia, aby odpowiedział naszym czytelnikom na pytanie skąd tak długi czas oczekiwania na rejestracje pojazdów w Sanoku. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź opublikujemy ją dla Państwa, na naszym portalu. Póki co pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE