Reklama

Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja zakupi defibrylator AED. Pomożemy im?

Opublikowano: czw, 13 sty 2022 13:00
Autor: | Zdjęcie: STS Sanok

Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja zakupi defibrylator AED. Pomożemy im? - Zdjęcie główne

foto STS Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja w porozumieniu z Klubem Ciarko STS Sanok organizuje zbiórkę na zakup defibrylatora AED, który na stałe będzie znajdował się w budynku sanockiej Areny.

Klub Kibica przeprowadzi zbiórkę na zakup defibrylatora AED podczas najbliższego meczu hokeja na sanockiej Arenie tj 14 stycznia 2022 roku. 

Przyjdźcie na mecz i koniecznie wesprzyjcie tę szlachetną inicjatywę, wszak urządzenie będzie służyło wszystkim sanoczanom! W nagłych przypadkach może uratować życie każdego z nas: zawodnika, kibica czy przechodnia.

Nie musimy chyba mówić, że nasze życie jest bezcenne, więc zróbmy to! Wspólnie zadbajmy o swoje bezpieczeństwo! Nie bądź obojętny, dołóż swoją cegiełkę!

- zachęcają do wsparcia swojej akcji członkowie stowarzyszenia. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 dni temu | ocena +0 / -0

    Mn

    Patrząc na poziom gry tych gwiazd światowego hokeja faktycznie można dostać zawalu

  • 4 dni temu | ocena +0 / -0

    Mmm

    A może tak jak na przychodni Blonie? AED tam jest w 24/7 dostępnej zewnętrznej kapsule. AED w budynku to ratowanie życia tylko w wyznaczonych godzinach?

  • 5 dni temu | ocena +0 / -0

    Niech sponsor strategiczny obniży jeszcze wynagrodzenia swoim pracownikom

    Nie