Reklama

Stanowisko Sanok Rubber Company w sprawie remontu mostu zakładowego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: kadr z filmu

Stanowisko Sanok Rubber Company w sprawie remontu mostu zakładowego - Zdjęcie główne

foto kadr z filmu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok Rubber Company Spółka Akcyjna, odnosząc się do treści publikacji z dn. 19.08.2021 r. na portalu internetowym korsosanockie.pl pt. „Do Sanu trafiają kawałki żelastwa betonu i asfaltu" - Społeczna Straż Rybacka bije na ALARM! zajmuje swoje stanowisko w tej sprawie.

Zarząd Spółki Akcyjnej Sanok Rubber Company odniósł się do opublikowanego na naszych łamach sygnału Ryszarda Rygliszyna, komendanta Społecznej Straży Rybackiej w Sanoku  "Do Sanu trafiają kawałki żelastwa betonu i asfaltu" - Społeczna Straż Rybacka bije na ALARM! [WIDEO]

 

Zarejestrowane prace są realizowane w celu uzupełnienia i zabezpieczenia przed wypłukaniem materiału znad ław fundamentowych filarów osadzonych w korycie rzeki. Niewykonanie wyżej wymienionych robót powodowałoby postępujące niszczenie nośnych elementów konstrukcyjnych, co w efekcie prowadziłoby do awarii obiektu, potencjalnie nawet katastrofy budowlanej, zawalenia mostu. Prowadzone prace są zatem związane z utrzymywaniem stanu technicznego mostu w celu zachowania jego funkcji i bezpieczeństwa. Wszelkie podejmowane czynności budowlane, zostały uprzednio uzgodnione z lokalnymi instytucjami w ramach wszystkich wymaganych prawem procedur i są realizowane na zlecenie Sanok Rubber Company SA przez firmę posiadającą odpowiednie kwalifikacje w realizacji robót inżynieryjnych tego typu. Zastosowana technologia nie wpływa negatywnie na środowisko, zaś zastosowany materiał jest zgodny z zatwierdzoną dokumentacją projektową: jest to kruszywo naturalne, a co za tym idzie nie powoduje degradacji środowiska. Podkreślamy, że wykorzystywany do umocnienia filarów materiał nie jest odpadem i nie zawiera substancji niebezpiecznych.

- informuje Zarząd Sanok Rubber Company S.A.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy