Reklama

Sprawdź, kto startuje w wyborach w powiecie i gminach powiatu sanockiego

Opublikowano: ndz, 30 wrz 2018 09:24
Autor:

Sprawdź, kto startuje w wyborach w powiecie i gminach powiatu sanockiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybory tuż - tuż. W tym tygodniu prezentujemy kandydatów do rad w gminach: Besko, Zarszyn, Bukowsko, Komańcza, Zagórz, Tyrawa Wołoska oraz do powiatu sanockiego.

GMINA BESKO

KWW Razem dla Gminy Besko (8)

NR

 

1 JÓZEFCZYK Wojciech, lat 53, Besko

2 KIELAR Szymon, lat 32, Besko

3 BURY Maciej Józef, lat 46, Besko

4 SZUL Tadeusz, lat 50, Besko

5 SZAŁANKIEWICZ Jan Tadeusz, lat 58, Besko

9 JAŚLAR Tomasz Piotr, lat 29, Besko

11 KAPŁON Albin, lat 71, Besko

14 SEMENOWICZ Marcin, lat 41, Besko

 

KW Prawo i Sprawiedliwość (10)

NR

 

1 KNUREK Ewelina Maria, lat 34, Besko

2 SZAŁANKIEWICZ Jerzy, lat 65, Besko

3 WAIS Ewa Elżbieta, lat 57, Besko

4 KIJOWSKA Zofia, lat 55, Besko

6 KIELAR Piotr, lat 29, Besko

10 DEREWECKA Anna Barbara, lat 57, Besko

11 KIELAR Robert Grzegorz, lat 43, Besko

13 HEDESZ Beata Anna, lat 47, Besko

14 CZECH Krzysztof Paweł, lat 34, Besko

15 CZYŻ Teofil, lat 59, Mymoń

 

KW "Przełom Besko" (7)

NR

 

6 SZUBA Tomasz, lat 45, Besko

7 MERMER Maciej, lat 48, Besko

8 SZUL Marek Wojciech, lat 59, Besko

10 SOKOŁOWSKI Wojciech Kazimierz, lat 47, Besko

12 SZAŁANKIEWICZ Edyta Urszula, lat 43, Besko

13 SZCZUDLIK Filip Eryk, lat 34, Besko

15 GIERLICKI Zbigniew Wojciech, lat 56, Mymoń

 

GMINA ZARSZYN

KWW Zjednoczeni Samorządowcy Gminy Zarszyn (7)

NR

 

1 KONIECZNY Janusz Piotr, lat 59, Zarszyn

3 NIEMIEC Józef Jerzy, lat 71, Posada Zarszyńska

11 BURCZYK Stanisław, lat 73, Nowosielce

12 MICHALSKI Grzegorz Władysław, lat 44, Nowosielce

13 ORYBKIEWICZ Jan Adam, lat 56, Pielnia

14 CUPRYK Bogusław Jan, lat 51, Odrzechowa

15 FUDAŁA Dariusz Marian, lat 34, Odrzechowa

 

KW Prawo i Sprawiedliwość (13)

NR

 

1 KUZIANIK Agnieszka, lat 38, Zarszyn

2 TUTAK Piotr Jan, lat 51, Zarszyn

3 CZARNIK Agnieszka Agata, lat 35, Posada Zarszyńska

4 KOMAŃSKI Jan, lat 70, Posada Zarszyńska

5 STĄCZEK Rafał Łukasz, lat 31, Jaćmierz

6 FOLCZYK Krzysztof Bogusław, lat 36, Posada Zarszyńska

7 WARCHOŁ Wojciech, lat 45, Bażanówka

8 DUFRAT Tomasz Stanisław, lat 23, Długie

9 DĘBSKI Janusz Józef, lat 59, Długie

10 MAŁEK Janusz Teofil, lat 61, Długie

11 LUTOMSKA Elżbieta Maria, lat 35, Nowosielce

13 GAGATKO Stanisław Lesław, lat 60, Pielnia

15 CIUPIŃSKI Piotr Zygmunt, lat 38, Odrzechowa

 

KWW Wystarczy Chcieć (15)

NR

 

1 SUWAŁA Ewelina, lat 38, Zarszyn

2 CIUPKA Zbigniew Grzegorz, lat 35, Zarszyn

3 BIELAWSKA Iwona Agnieszka, lat 54, Posada Zarszyńska

4 WOJTAL Artur Piotr, lat 31, Posada Zarszyńska

5 SIENIAWSKI Sławomir Paweł, lat 32, Jaćmierz

6 NIEMIEC Paweł Jarosław, lat 28, Posada Jaćmierska

7 WÓJCIK Ludwik Edward, lat 62, Bażanówka

8 TUTAK Krzysztof Tadeusz, lat 40, Długie

9 SZUL Alicja Maria, lat 58, Długie

10 KURPIEL Szymon, lat 30,Długie

11 BAJGER Monika, lat 31, Nowosielce

12 HAŁCZYŃSKA-DROZD Agnieszka, lat 30, Nowosielce

13 CIEŚLEWICZ Daniel, lat 28, Pielnia

14 URBAN Jerzy, lat 55, Odrzechowa

15 KUDŁACZ Władysław, lat 66, Pastwiska

 

KWW Szansa na Sukces (10)

NR

 

3 KURPIEL Jadwiga Barbara, lat 45, Posada Zarszyńska

4 RYSZ Tomasz Jan, lat 32, Posada Zarszyńska

5 PIETRZAK Grzegorz, lat 32, Jaćmierz

8 TWARDA Renata, lat 58, Długie

10 GRABOWSKA Maria Józefa, lat 72, Długie

11 TUTAK Tomasz Jan, lat 36, Długie

12 BIODROWICZ Magdalena Janina, lat 34, Nowosielce

13 GALANT Paweł Grzegorz, lat 29, Pielnia

14 WALIGÓRA Danuta Maria, lat 55, Odrzechowa

15 GARBOWSKA Monika Beata, lat 32, Odrzechowa

 

KKW SLD Lewica Razem (1)

NR

 

6 MAZUR Waldemar, lat 39, Posada Jaćmierska

 

Komitet Wyborczy PSL (1)

NR

 

14 BOLANOWSKI Piotr, lat 30, Odrzechowa

 

GMINA BUKOWSKO

KW Prawo i Sprawiedliwość (14)

NR

 

 

1 ŁUSZCZ Piotr, lat 41, Bukowsko

2 KOWALIK Stanisław Walenty, lat 60, Bukowsko

3 NITKA Krzysztof Łukasz, lat 31, Bukowsko

4 RAKOCZY Zenon, lat 42, Bukowsko

5 KLEPCZYK Marek Robert, lat 51, Bukowsko

6 BREJTA Łukasz, lat 36, Pobiedno

7 KOŁODZIEJ Andrzej, lat 42, Pobiedno

9 CZAPLA Marian Franciszek, lat 64, Wola Sękowa

10 KOWALCZYK Maria Anna, lat 63, Nagórzany

11 BŁAŻEJOWSKI Sebastian Władysław, lat 38, Nowotaniec

12 MACYK Mieczysław Jan, lat 60, Zboiska

13 CHRZĄSZCZ Leszek Grzegorz, lat 41, Wolica

14 KOZIMOR Zbigniew Piotr, lat 56, Nadolany

15 NĘDZA Krystyna Halina, lat 48, Nadolany

 

KWW Nasza Gmina Bukowsko (2)

NR

 

2 SOKÓŁ Jan Henryk, lat 62, Bukowsko

8 HOŁOMEK Jan, lat 63, Wola Piotrowa

 

GMINA KOMAŃCZA

KWW Lepsza Komańcza

NR

 

1 MYSZCZYSZYN Paweł Jarosław, lat 36, Komańcza

 

KWW Romana Bzdyka

NR

 

1 WINKOWSKA Renata Teresa, lat 38, Komańcza

2 TRZASKA Piotr, lat 49, Komańcza

3 DOŁŻYCKI Jarosław Dawid, lat 39, Komańcza

4 HALEK Katarzyna, lat 28, Czystogarb

5 HARNA Jolanta, lat 54, Osławica

6 MERMER Bożena, lat 31, Wisłok Wielki

10 PASINIEWICZ Adam Stanisław, lat 43, Maniów

11 MOKRZYCKA Joanna Dorota, lat 42, Rzepedź

12 HRYCÓW Ewelina, lat 32, Rzepedź

13 DUDA Anna Maria, lat 46, Rzepedź

14 CZENCZEK-BUGAJSKA Sabina, lat 34, Jawornik

15 RAJCHEL Mateusz Jakub, lat 30, Turzańsk

 

KWW "Zgodą Budujmy"

NR

 

1 KOPYLEC Włodzimierz, lat 70, Komańcza

2 STANIKOWSKA Ewa Felicja, lat 61, Komańcza

3 SKOCKI Piotr, lat 69, Komańcza

4 KUŁAK Małgorzata, lat 43, Czystogarb

5 JAROSZ Joanna, lat 44, Radoszyce

7 PIECHOCKI Robert, lat 43, Szczawne

8 MICHALISZYN Joanna Zofia, lat 31, Kulaszne

9 DĄBROWSKA Halina, lat 60, Nowy Łupków

10 GRUBA Antoni, lat 79, Smolnik

11 JAWOR Zbigniew, lat 57 Rzepedź

12 LATUSEK Renata Anna, lat 46, Rzepedź

13 JAWOR Witold, lat 44, Rzepedź

14 OSĘKOWSKI Józef August, lat 57, Rzepedź

15 PERUN Andrzej, lat 49, Turzańsk

 

 

KWW Przyjazna Gmina

NR

 

1 MACKO Anna, lat 59, Komańcza

2 SZELAST Artur Mariusz, lat 43, Komańcza

3 HARHAJ Teresa, lat 56, Komańcza

4 ANTOSZ Roman Emil, lat 63, Czystogarb

5 DAL Jolanta Zofia, lat 42, Osławica

6 KOWALCZYK Anna Elżbieta, lat 34, Wisłok Wielki

7 LEMCIO Henryk, lat 65, Szczawne

8 AMBROŻY Damian, lat 32, Wysoczany

9 GOSZTYŁA Bożena Małgorzata, lat 53, Nowy Łupków

10 KUDLIK Marek, lat 65, Smolnik

11 SŁOWIK Ryszard Jan, lat 66, Rzepedź

12 ORZECHOWSKI Roman, lat 61, Rzepedź

13 ROZPUTYŃSKI Adam, lat 52, Rzepedź

14 HNAT Kazimierz Andrzej, lat 67, Rzepedź

15 SAWCZYSZYN Aleksander Roman, lat 68, Turzańsk

 

KWW Komańcza XXI

NR

 

1 STANIKOWSKI Piotr Władysław, lat 38, Komańcza

2 WRONA Łukasz, lat 33, Komańcza

3 ŻAK Piotr Sebastian, lat 43, Komańcza

4 ROGALA Danuta, lat 68, Komańcza

5 RÓŻYCKA Halina, lat 39, Dołżyca

6 MILASZ Stanisław Michał, lat 55, Wisłok Wielki

9 RÓŻYCKI Ryszard Janusz, lat 58, Dołżyca

10 KACZMAREK Tomasz Krzysztof, lat 39, Manów

 

KWW Bogdana Karolczuka

NR

 

2 MYSZCZYSZYN Stefan Paweł, lat 61, Komańcza

3 MYSZCZYSZYN Bogusław Michał, lat 34, Komańcza

4 KAROLCZUK Jolanta Katarzyna, lat 52, Szczawne

7 KAROLCZUK Bogdan, lat 56, Szczawne

8 KURNIKA Paweł Wacław, lat 42 Kulaszne

9 BOJIWKA Irena, lat 57, Komańcza

10 SOBOL Ludwik Jan, lat 52, Smolnik

15 PORAWSKI Janusz Piotr, lat 58, Turzańsk

 

KWW "Zgoda i Przyszłość"

NR

 

6 MILASZ Wiesław, lat 49, Wisłok Wielki

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

NR

 

6 MARCZYK Ireneusz Jan, lat 53, Wisłok Wielki

12 HAROWICZ Józef Franciszek, lat 68, Rzepedź

 

GMINA ZAGÓRZ

KWW Ernesta Nowaka

NR

 

1 DOŁŻYCKI Daniel, lat 41, Zagórz

3 ZIMOŃ Jerzy, lat 64, Zagórz

4 PYRĆ Tomasz Mieczysław, lat 50, Zagórz

5 KACZMARSKA Magdalena, lat 39, Zagórz

6 RODKIEWICZ Ewa Grażyna, lat 58, Zagórz

7 KUZIO Kacper, lat 57, Czaszyn

8 STOJAK Bożena Jolanta, lat 44, Czaszyn

9 ŁUC Czesław, lat 68, Poraż

10 BRYNDZA Krzysztof Jerzy, lat 54, Poraż

11 MIELNIK Maria, lat 69, Mokre

12 BARAN Elżbieta Jadwiga, lat 46, Tarnawa Dolna

13 KABALA Marek Krzysztof, lat 37, Tarnawa Górna

14 ANTOLAK Bogdan Tadeusz, lat 33, Łukowe

15 FAL Janusz Józef, lat 57, Zahutyń

 

KWW Wacława Krawczyka

NR

 

1 RÓZYCKI Jan Feliks, lat 61, Zagórz

2 ADAMKIEWICZ Józef, lat 67, Zagórz

3 ZAJĄC Jacek, lat 61, Zagórz

4 MIAZGA Agata, lat 46, Zagórz

5 ROGÓŻ Jerzy Antoni, lat 61, Zagórz

6 GOCEK Ryszard Władysław, lat 43, Zagórz

8 PIETRÓW Stanisław, lat 51, Czaszyn

9 PERKOŁUP Roman, lat 54, Poraż

10 BIODROWICZ Katarzyna, lat 26, Poraż

11 MILASZ Anna, lat 45, Mokre

12 MALEC Adam, lat 57, Tarnawa Dolna

13 MARCINIK Marek, lat 58, Zagórz

15 KOTULSKA Lidia Wioletta, lat 50, Zahutyń

 

KWW Tomasza Święcha Przyjazna Gmina

NR

 

1 WOJTOWICZ Damian Łukasz, lat 36, Zagórz

2 STRZAŁKA Waldemar, lat 33, Zagórz

3 CHOMNIAKIEWICZ Grzegorz Robert, lat 33, Zagórz

4 OSĘKOWSKA Marzena Regina, lat 43, Zagórz

6 OBŁASKA Monika Anna, lat 31, Zagórz

7 GIBA Krzysztof Kamil, lat 34, Czaszyn

8 JĘDRZEJEK Andrzej Zbigniew, lat 30, Czaszyn

9 MATUŁA Mirosław Adam, lat 47, Poraż

11 ŁUKOWSKA Anna Kazimiera, lat 39, Morochów

12 MAKARCZAK Jan Michał, lat 45, Tarnawa Dolna

13 WOJTAL Patrycja Iwona, lat 33, Tarnawa Górna

14 WOJTAL Maria Teresa, lat 41, Łukowe

15 KILAR Piotr, lat 43, Zahutyń

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

NR

 

2 ŁAZARZ Piotr Andrzej, lat 62, Zagórz

3 MIELNIKIEWICZ Michał Andrzej, lat 33, Zagórz

4 ŁUCZKA Urszula, lat 65, Zagórz

5 MOGILANY Jan Adam, lat 63, Zagórz

 

Komitet Wyborczy PSL

NR

 

3 PELC Małgorzata, lat 49, Zagórz

5 KIELAR Rafał Piotr, lat 44, Zagórz

6 PISZKO Lucjan, lat 70, Zagórz

15 SZCZEPEK Aneta Iwona, lat 41, Zahutyń

 

GMINA TYRAWA WOŁOSKA

KWW Gmina Wspólnym Dobrem

NR

 

1 TOMASZEWSKA Jolanta Teresa, lat 49, Hołuczków

2 BURZYŃSKA Jolanta, lat 47, Hołuczków

3 WOTA Zofia Eleonora, lat 48, Rakowa

4 KRUPA Henryk Józef, lat 60, Rakowa

5 BILAŃSKA Monika, lat 39, Rozpucie

6 GABER-NITKA Justyna Magdalena, lat 30, Rozpucie

7 NITKA Bartosz, lat 28, Rozpucie

8 WŁODARCZYK Sławomir Andrzej, lat 27, Siemuszowa

9 PIĘTKA Eugeniusz, lat 63, Siemuszowa

10 CHROMIAK Stanisława Irena, lat 43, Tyrawa Wołoska

11 MALICZYSZYN Ewa Joanna, lat 50, Tyrawa Wołoska

12 KALINIAK Stanisława, lat 61, Tyrawa Wołoska

13 FUKSA Tomasz, lat 34, Tyrawa Wołoska

14 WOŁOSZYN Małgorzata, lat 48, Tyrawa Wołoska

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

NR

 

1 WOŁOSZYN Edward, lat 40, Hołuczków

2 WOŁOSZYN Jan, lat 58, Hołuczków

3 DRZYZGA Bożena, lat 44, Rakowa

4 BIAŁECKI Stanisław, lat 54, Rakowa

5 CHABKO Stanisław, lat 59, Rozpucie

6 RUSIN Katarzyna, lat 41, Rozpucie

7 BRZEŻAWSKA-JUSZCZAK Teresa Helena, lat 48, Siemuszowa

8 GÓRNIAK Grzegorz Stanisław, lat 31, Siemuszowa

9 CZEREPANIAK Bartłomiej, lat 34, Siemuszowa

10 MARTOWICZ Grzegorz Marek, lat 37, Tyrawa Wołoska

11 DYTKO Elżbieta Joanna, lat 30, Tyrawa Wołoska

12 SUWAJ Józef, lat 61, Tyrawa Wołoska

13 DUSZCZYŃSKI Mariusz, lat 35, Tyrawa Wołoska

14 WOŁOSZYN Tomasz Władysław, lat 56, Tyrawa Wołoska

15 WOŁOSZYN Andrzej, lat 49, Tyrawa Wołoska

 

KWW Zjednoczeni dla Gminy Tyrawa Wołoska

NR

 

1 JANAS Ela, lat 49, Hołuczków

2 PIEKARA Bogdan Adam, lat 50, Hołuczków

3 SUWAJ Tomasz Wojciech, lat 34, Rakowa

4 BABINA Radosław Mariusz, lat 32, Rakowa

6 JACH Dawid Grzegorz, lat 32, Rozpucie

9 GIBAŁA Stanisław Krzysztof, lat 42, Siemuszowa

10 IWANOWSKI Bogusław, lat 84, Tyrawa Wołoska

11 PISZ Jacek Michał, lat 54, Tyrawa Wołoska

12 RUDKOWSKA Zofia Krystyna, lat 66, Tyrawa Wołoska

13 PATLA Dawid Jakub, lat 21, Tyrawa Wołoska

15 MARCINIUK Anna, lat 37, Tyrawa Wołoska

 

KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom

NR

 

2 ŻUREK Zbigniew, lat 48, Hołuczków

3 JURCABA Małgorzata Rozalia, lat 40, Rakowa

4 BABINA Zenon Edward, lat 32, Rakowa

6 NITKA Tadeusz Stanisław, lat 56, Rozpucie

7 BILAŃSKI Stanisław, lat 60, Rozpucie

8 CZEREPANIAK Zofia, lat 52, Siemuszowa

9 JANUSZCZAK Mieczysław, lat 59, Siemuszowa

10 BIŁAS Krzysztof Stanisław, lat 57, Tyrawa Wołoska

13 BIŁAS Beata, lat 44, Tyrawa Wołoska

14 KUZICKI Jarosław Stanisław, lat 53, Tyrawa Wołoska

15 KALINIAK Ryszard, lat 68, Tyrawa Wołoska

 

KWW Kukiz`15

NR

 

14 SZYLAK Joanna Marzena, lat 36, Tyrawa Wołoska

 

POWIAT SANOCKI

Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 1

 

1 JAŚLAR Jan Henryk, lat 55, Besko

2 WOLAŃSKI Kazimierz Marek, lat 47, Odrzechowa

3 WĘGRZYN Emil, lat 71, Nowosielce

4 SZAŁANKIEWICZ Aneta Helena, lat 29, Besko

5 PASTERNAK Anna, lat 44, Długie

6 DOŁŻYCKA-MYĆKA Ewa Janina, lat 56, Komańcza

7 SILARSKI Krzysztof Edmund, lat 68, Nowotaniec

 

Okręg nr 2

 

1 SZPARA Marek, lat 59, Czaszyn

2 FAL Sabina Anna, lat 31, Zagórz

3 GAC Anna, lat 45, Tarnawa Górna

4 BAT Anna Danuta, lat 39, Zagórz

5 MAKAR Krzysztof, lat 56, Zahutyń

 

Okręg nr 4

 

1 STABRYŁA Eugeniusz, lat 63, Srogów Górny

2 WOLWOWICZ Urszula, lat 58, Hłomcza

3 MORAWSKI Mariusz Benedykt, lat 42, Niebieszczany

4 NITKA Elżbieta Maria, lat 44, Rozpucie

5 CZAJA Elżbieta Zuzanna, lat 57, Lalin

6 SZUMILAS Agnieszka Elwira, lat 42, Czerteż

7 NOWICKI Marek Piotr, lat 57, Trepcza

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 1

 

1 KONIECZNY Roman Wincenty, lat 62, Zarszyn

2 PIESZCZOCH Robert, lat 44, Nadolany

3 SUWAŁA Anna Teresa, lat 56, Mymoń

4 FOLTA Jan Franciszek, lat 54, Zarszyn

5 MALIWIECKI Grzegorz Marian, lat 35, Jaćmierz

6 SZAŁAJKO Anna Edyta, lat 33, Pielnia

7 GALIK-HARHAJ Krystyna Anna, lat 35, Komańcza

 

Okręg nr 2

 

1 STRZYŻ Krzysztof Dariusz, lat 41, Łukowe

2 ZUBA Jerzy Mariusz, lat 45, Zagórz

3 GRZYB Dorota Ewa, lat 53, Morochów

4 DROZD Sylwia, lat 35, Czaszyn

5 RACZKOWSKI Dariusz Roman, lat 38, Zagórz

 

Okręg nr 3

 

1 WĘGRZYN Kazimierz Zdzisław, lat 61, Sanok

2 NABYWANIEC Tadeusz, lat 53, Sanok

3 CHROBAK Andrzej Bogusław, lat 58, Sanok

4 BISKUP Damian Stanisław, lat 39, Sanok

5 SZCZEPAŃSKA Agnieszka, lat 46, Sanok

6 JASIK-ZAJĄC Sabina Helena, lat 41, Sanok

7 PUCHAŁA Leszek, lat 57, Sanok

8 JURCZAK Danuta, lat 53, Sanok

9 JANOWSKA Urszula, lat 56, Sanok

10 SIEŃCZAK Janusz, lat 54, Sanok

 

Okręg nr 4

 

1 CECUŁA Janusz Henryk, lat 64, Strachocina

2 WÓJTOWICZ Beata Maria, lat 50, Czerteż

3 LEWICKI Stanisław Antoni, lat 56, Trepcza

4 ZIOBRO Ewelina Katarzyna, lat 37 Jurowce

5 BARTKOWSKI Zbigniew Jan, lat 65 Falejówka

6 SKOCZOŁEK Jolanta Edyta, lat 43, Niebieszczany

7 WANIELISTA Barbara Janina, lat 36, Pisarowce

 

KWW Demokraci Ziemi Sanockiej

Okręg nr 1

 

1 HNAT Leszek Piotr, lat 32, Sanok

2 BAJ Tadeusz Szczepan, lat 68, Komańcza

3 BURZYŃSKI Mateusz Roman, lat 20, Zarszyn

4 ZYGMUNT Ewa, lat 46, Komańcza

5 LENIO Agnieszka Maria, lat 30, Nadolany

 

Okręg nr 2

 

1 SZCZEPANOWSKI Stanisław, lat 65, Zagórz

2 SŁUPCZYŃSKA-KOŁEK Marta, lat 64, Czaszyn

3 SUDYKOWSKA-PACZEŚNIAK Jolanta Stanisława, lat 53, Sanok

 

Okręg nr 3

 

1 NIŻNIK Sebastian Piotr, lat 42, Sanok

2 DZIURAWIEC Marzena Ewa, lat 49, Załuż

3 STRUŚ Bogdan Marek, lat 60, Sanok

4 KWOLEK Katarzyna, lat 39, Sanok

5 DUDEK Rafał Roman, lat 48, Sanok

6 TRUCHAN-MATŁOK Magdalena Beata, lat 36, Sanok

7 KUNC Marian Jerzy, lat 67, Sanok

8 BOROWY Wacław Janusz, lat 52, Sanok

9 PIEGDOŃ-PIECH Ewelina, lat 32, Sanok

10 KMIEĆ Bogusław Norbert, lat 62, Sanok

 

Okręg nr 4

 

1 GANKIEWICZ Tomasz, lat 37, Załuż

2 SOKOŁOWSKI Jerzy Tomasz, lat 49, Tyrawa Wołoska

3 HADUCH Agnieszka Aldona, lat 51, Pisarowce

4 HUSAK Paweł, lat 43, Łodzina

5 HRYSZKO Krystyna, lat 44, Międzybrodzie

6 KUZICKA Bożena, lat 33, Tyrawa Wołoska

 

KW "Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej"

Okręg nr 1

 

1 SUSZKO Franciszka Agnieszka, lat 58, Pielnia

2 BĄK Michał, lat 32, Bukowsko

3 WANIELISTA Urszula Krystyna, lat 49, Nowosielce

4 WÓJCIAK Igor Paweł, lat 49, Rzepedź

5 OSĘKOWSKA Maria Zofia, lat 37, Posada Zarszyńska

 

Okręg nr 2

 

1 KOSZ Jolanta Ewa, lat 53, Czaszyn

2 MĄKA Edward Piotr, lat 57, Tarnawa Dolna

3 PAŁASIEWICZ Juliusz Wawrzyniec, lat 64, Zagórz

4 GÓRKA Monika Anna, lat 46, Zagórz

 

Okręg nr 3

 

1 OCH Waldemar Antoni, lat 59, Sanok

2 ZOSZAK Robert Marek, lat 51, Sanok

3 POŁDIAK Bogusław, lat 59, Sanok

4 GRZEŚKÓW Renata, lat 34, Sanok

5 KUZIO Mateusz Jan, lat 27, Sanok

6 KUBIT Halina Anna, lat 55, Sanok

7 DYRKACZ Maciej Cezary, lat 51, Sanok

8 WĘGRZYŃSKA Grażyna, lat 57, Sanok

9 FLORCZAK Tomasz, lat 44, Sanok

10 DZIUBAN Beata Teresa, lat 47, Sanok

 

Okręg nr 4

 

1 MYĆKA Marta Katarzyna, lat 52, Niebieszczany

2 CZAPOR Mieczysław Władysław, lat 68, Siemuszowa

3 BIELEŃ Jerzy, lat 52, Pakoszówka

4 KOLBUCH Antoni, lat 61, Czerteż

5 WANIELISTA-KAFARA Aneta Bożena, lat 49, Pisarowce

 

KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 1

 

1 NIEMIEC Wojciech Piotr, lat 54, Bażanówka

2 MERMER Grażyna Maria, lat 58, Besko

3 SZARYJ Michał, lat 67, Rzepedź

4 SZAL Anna, lat 55, Nowosielce

5 RYSZ Artur Józef, lat 52, Besko

6 WITLIŃSKA-SOLAN Maria Bożena, lat 32, Nowy Łupków

7 KAWA Mieczysław Adam, lat 53, Nadolany

 

Okręg nr 2

 

1 STACH Jerzy Jan, lat 64, Zagórz

2 BIŁAS Maria, lat 57, Mokre

3 CIEPŁY Robert Michał, lat 42, Zagórz

4 MUSZYŃSKA Renata Barbara, lat 35, Tarnawa Dolna

5 ŚWIDER Adam, lat 42, Zagórz

 

Okręg nr 3

 

1 KAWA Marian Zbigniew, lat 62, Sanok

2 SZPIECH Anna Dorota, lat 53, Sanok

3 WACHEL Tomasz Grzegorz, lat 34, Sanok

4 KREMPA Dariusz Jacek, lat 46, Sanok

5 WOJCIESZAK Marcin, lat 37, Sanok

6 BOCYK Anna, lat 54, Sanok

7 TUTAK Stanisław Marek, lat 63, Sanok

8 GŁAZ-ŻEBRACKA Agnieszka Małgorzata, lat 37, Falejówka

9 DŻOŃ Anna Maria, lat 53, Sanok

10 SIECZKOWSKI Adam, lat 60, Sanok

 

Okręg nr 4

 

1 PIECUCH Stanisław Piotr, lat 54, Srogów Dolny

2 ZIEMLEWICZ Maria, lat 52 Trepcza

3 WILUSZ Robert, lat 36 Prusiek

4 PIEGDOŃ Amelia Maria, lat 24, Jędruszkowce

5 BARTKOWSKI Witold Augustyn, lat 43, Falejówka

6 MILASZ Natalia Klaudia, lat 23, Mokre

7 SITARZ Jan, lat 56, Mrzygłód

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    henryk

    To niekompletna lista kandydatów ,w Bukowsku brakuje 6-ciu kandydatów i dwa komitety.