Reklama

SANOK: Zmiany trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Zmiany trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 maja nastąpią zmiany przejazdu tras linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A.

„Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że z uwagi na zły stan techniczny oraz planowaną przebudowę mostu na potoku Płowieckim nastąpi zamknięcie ruchu drogowego dla autobusów komunikacji miejskiej w ciągu drogi gminnej nr 117095, tj. ul. Głowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. 800-lecia. W związku z powyższym od 1.05.2020 r. do odwołania ulegają zmianie trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A, które będą przebiegały następującymi ulicami. Szczegóły w rozwinięciu:

 

 Linia Nr 7 – WYJAZD (JANA PAWŁA II – STRÓŻOWSKA):

od ul.Kościuszki > ul.Sienkiewicza > ul.Słowackiego > ul.Jagiellońska > ul.Konarskiego > ul.800-lecia > ul.Stawiska > ul.Warzywna > ul.Stawiska > ul.Jezierskiego > ul.Konarskiego >      i dalej zgodnie z aktualnie obowiązują trasą.

 Linia 7 – POWRÓT (STRÓŻOWSKA – JANA PAWŁA II):

od ul.Jagiellońskiej > ul.Konarskiego > ul.Jezierskiego > ul.Stawiska > ul.Warzywna > ul.Stawiska > ul.800-lecia > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > ul.Grzegorza > ul.Piłsudskiego i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

Linia 3A – WYJAZD (BIAŁA GÓRA – JANA PAWŁA II – BYKOWCE):

od ul.Kościuszki > ul.Sienkiewicza > ul.Słowackiego > ul.Jagiellońska > ul.Konarskiego > ul.800-lecia > ul.Stawiska >  ul.Jezierskiego > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

Linia 3A – POWRÓT (BYKOWCE – JANA PAWŁA II – BIAŁA GÓRA):

od ul.Jagiellońskiej > ul.Konarskiego > ul.Jezierskiego > ul.Stawiska > ul.800-lecia > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > ul.Grzegorza > ul.Piłsudskiego i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

 

Biorąc pod uwagę powyższe, w zamian za przystanki umiejscowione przy ul.800-lecia, zostają uruchomione przystanki zastępcze w okolicy skrzyżowania ul. 800-lecia z ul. Stawiska (obok sklepu spożywczego przy ul. Stawiska). Zawiesza się ponadto funkcjonowanie przystanku autobusowego przy ul. Kościuszki (SDH) dla linii Nr 7 i dla linii Nr 3A.

 

Źródło: Oficjalna Strona Miasta Sanoka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE