Reklama

SANOK: Tymczasowy areszt i zarzuty dla mężczyzny który dopuścił się molestowania 6-latka na basenie!

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Tymczasowy areszt i zarzuty dla mężczyzny który dopuścił się molestowania 6-latka na basenie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura w Sanoku po przeprowadzeniu dochodzenia i przesłuchaniu świadków, postawiła zarzuty i wystąpiła z wnioskiem do sądu o areszt dla Gruzina, który w sobotę dopuścił się czynów na tle seksualnym wobec 6-latka w szatni na sanockim basenie.

Zarzuty postawione mężczyźnie są z art. 200 § 1 - informuje nas prokuratura Rejonowa w Sanoku.

Art. 200. Obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym.
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

Na bazie posiadanych informacji, mogę potwierdzić, że do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Na miejsce zdarzenia, przez świadków została wezwana policja, która podjęła stosowne czynności. W chwili obecnej postępowanie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Sanoku. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.
W tym miejscu pragnę zwrócić uwagę Państwa, że gdziekolwiek się znajdujemy, miejmy szczególną baczność na to co dzieje się dookoła. Zwracajmy uwagę na wszelkie nieprawidłowości, niezwłocznie informując personel obiektu. W ten sposób możemy udaremnić różne nieprzewidziane zdarzenia i zajścia. Bądźmy szczególnie wyczuleni na dobro najmłodszych - informuje nas dyrektor MOSiR Sanok Tomasz Lasyk.
 

O zatrzymaniu mężczyzny przeczytasz TUTAJ 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE