Reklama

Sanok: Nowe połączenia autobusowe do Bukowska i Woli Piotrowej

Opublikowano:
Autor:

Sanok: Nowe połączenia autobusowe do Bukowska i Woli Piotrowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski i wójt Gminy Bukowsko Marek Bańkowski podpisali 12 sierpnia porozumienie, na podstawie którego od 1 września zostanie uruchomionia nowa linia komunikacji miejskiej nr 18.

Na trasie Sanok – Bukowsko wykona łącznie 8 kursów dziennie, natomiast na trasie Sanok – Wola Piotrowa 4 kursy dziennie. Autobusy kursować będą w dni robocze od poniedziałku do piątku. Rozkład jazdy zostanie umieszczony w najbliższym czasie na przystankach autobusowych.

Porozumienie zostało zawarte od 1 września 2020 r. do 31 grudnia 2026 r. Zadanie organizacji lokalnego transportu zbiorowego w ramach komunikacji miejskiej na terenie Gminy Bukowsko będzie realizowało Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Sanoku. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się 23 lipca br. radni podjęli uchwałę w tej sprawie. Porozumienie przewiduje pełną odpłatność za zrealizowane przez SPGK wozokilometry.

 

– Cieszę się z porozumienia w sprawie organizacji i realizacji lokalnego transportu zbiorowego w granicach Gminy Bukowsko oraz ze współpracy z Gminą Bukowsko, opartej na zasadzie partnerstwa

– skomentował spotkanie z wójtem Markiem Bańkowskim burmistrz Tomasz Matuszewski.

 

źródło: Oficjalna Strona Miasta Sanoka 

ZOBACZ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE