Reklama

SANOK: Nabór wniosków na nagrody sportowe

Opublikowano: czw, 2 maj 2019 12:05
Autor:

SANOK: Nabór wniosków na nagrody sportowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyjmowane są wnioski o nagrody lub wyróżnienia sportowe Miasta Sanoka dla sportowców, który odnosili sukcesy w 2018 r. w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym oraz dla trenerów i działaczy sportowych.

Zasady, tryb przyznania nagród sportowych i wyróżnień sportowych określa: Załącznik nr 2 do Uchwały Nr IV/21/11 Rady Miasta Sanoka z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie ustanowienia zasad przyznawania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym.

Wzory wniosków oraz uchwały Rady Miasta Sanoka wraz z załącznikami, dostępne są: w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1 w pok. 20, I piętro oraz na stronach internetowych: www.sanok.pl (w zakładce „Załatw sprawę w urzędzie”- dotacje, stypendia, nagrody sportowe) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Sanoku: www.bip.um.sanok.pl w zakładce: Formularze i wnioski do pobrania „Wnioski z wydziałów – Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich (dotacje, stypendia i nagrody sportowe)”.

Wnioski proszę składać w zamkniętych kopertach do 10 maja 2019r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Sanoku (Sanok, ul. Rynek 1, pok. nr 1).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE