Reklama

SANOK: Firma Ciarko rośnie!

Opublikowano: czw, 17 sty 2019 08:27
Autor:

SANOK: Firma Ciarko rośnie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciarko wciąż inwestuje. Rodzima firma z Sanoka rozbudowała się o nową halę montażową. Pozwoli to na osiągnięcie wzrostu produkcji i przeprowadzenie jej wewnętrznej reorganizacji. Nową halę stanowią dwie kondygnacje o łącznej powierzchni ponad 3000m3. Poczyniona inwestycja umożliwi zaspokojenie potrzeb jeszcze większej liczby klientów.

Z dumą patrzę na rozwój tej firmy. Nowa inwestycja z pewnością jeszcze bardziej zwiększy potencjał firmy. Wierzę, że wpłynie to również na powstanie nowych miejsc pracy. Ze swej strony mogę zapewnić, że miasto zawsze będzie wspierać przedsiębiorców” – mówił burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Gospodarz miasta ostatnio spotkał się z właścicielem firmy – Ryszardem Ziarko. Gratulując sukcesów życzył powodzenia w dalszym rozwoju przedsiębiorstwa.

Ciarko to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent okapów kuchennych. Spółka została założona w 1986 roku. Na przestrzeni ostatnich lat firma została wyróżniona różnego rodzaju nagrodami i nominacjami. Firma Ciarko jest także mecenasem sportu – od lat wspiera sanocką drużynę hokejową, będąc jej sponsorem strategicznym.

 

Źródło: oficjalna strona Miasta Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE