Reklama

SANOCKA LIGA UNIHOKEJA: Floorball Legends gotowi do rozgrywek! Poznajcie drużynę [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przerwie wakacyjnej miedzy rozgrywkami sanockiej ligi unihokeja, drużyna Floorball Legends organizowała na sanockim PWSZ otwarte treningi dla zawodników SLU oraz dla wszystkich osób, chętnych do aktywnego spędzania czasu.

Zajęcia te, miały na celu wspólną integrację, grę oraz popularyzację unihokeja w naszym mieście. Warto nadmienić, iż przez cały wakacyjny okres na parkiecie Sanockiej PWSZ pojawili się zawodnicy z każdej drużyny na co dzień występujących w SLU ( InterQ Sanockie Niedźwiedzie, Wilki Sanok, PWSZ Sanok, Floorball Legends, BESCO, PASS*, FOREST).

Otwarte treningi były prowadzone w przyjaznej atmosferze oraz były możliwością do treningu dla drużyn i osób, które na co dzień mają problem ze zorganizowaniem hali dla swojej drużyny. Wraz ze zbliżającym się sezonem, który prawdopodobnie rozpocznie się 21 października zespół Floorball Legends, rozgrywa regularnie sparingi przeciwko drużynie BESCO. Można powiedzieć, że nasza drużyna jest powiewem świeżości w sanockim środowisku unihokejowym.

Założona w zeszłym roku drużyna już w pierwszym sezonie SLU włączyła się do walki o medale, jak i aktywnie uczestniczyła i rozwijała swoje doświadczenia w sanockim środowisku unihokejowym . Jako jedyni oprócz profesjonalnej drużyny Wilki Sanok trenowaliśmy dwa razy w tygodniu. W tym roku nie będzie inaczej. Chociaż warto zaznaczyć że wszystko co robimy jest traktowane jako hobby oraz niejednokrotnie jest pokrywane z naszych prywatnych kieszeni.

W tym roku, jednak z pomocą przychodzą nam prywatni sponsorzy "Dariusz Dorotniak Ubezpieczenia" oraz Firma handlowo-usługowa "Joker", dzięki którym możemy pokryć wpisowe na przyszły sezon SLU.

W szeregach naszego zespołu w tym sezonie doszło do kilku zmian. W miejsce odchodzących zawodników przyszli doświadczeni gracze tacy jak, Marek Strzyżowski - były reprezentant kraju w hokeju na lodzie a obecnie zawodnik Niedźwiadków Sanok, Konrad Filipek - jeden z najbardziej utalentowanych sanockich zawodników hokeja młodego pokolenia oraz kilku młodszych graczy mających spory potencjał sportowy m.in. Bartosz Burczyk, Michał Orawiec, Konrad Kall oraz Mateusz Buczek. 
Nasze poczynania możecie śmiało śledzić na naszym fanpage'u "Floorball  Legends"  oraz na portalu Korso Sanockie, gdzie cyklicznie będziemy zamieszczać informacje o naszej drużynie oraz o tym, co dzieje się w sanockim środowisku unihokejowym.

Ze sportowym pozdrowieniem drużyna Floorball Legends!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE