Reklama

Samorządowcy z powiatu sanockiego spotkali się na konwencie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Powiat Sanok

Samorządowcy z powiatu sanockiego spotkali się na konwencie - Zdjęcie główne

foto Powiat Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 listopada w Sali Herbowej odbył się kolejny konwent wójtów i burmistrzów z powiatu sanockiego, zwołany z inicjatywy starosty Stanisława Chęcia. Podczas spotkania samorządowcy omówili m.in. sprawy związane z dystrybucją węgla przez gminy, problemy z organizacją opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi oraz zwalczaniem dzikiej zwierzyny.

Następnie Starosta przedstawił obecnie realizowane na terenie powiatu sanockiego inwestycje drogowe oraz plany na najbliższy rok, prosząc gminy o większe zaangażowanie finansowe w wykonywane na ich terenie zadania.  

W związku z prośbą dyrektora SPZOZ w Sanoku, włodarze gmin zobowiązali się wspomóc sanocki szpital, poprzez przekazanie funduszy na zakup aparatu EEG, który będzie wykorzystywany na oddziale pediatrycznym.

W konwencie uczestniczyli: starosta Stanisław Chęć, wicestarosta Janusz Cecuła, sekretarz Powiatu Sanockiego - Maryla Kopiec, Anna Hałas - wójt Gminy Sanok, Teresa Brzeżawska-Juszczak - wójt Gminy Tyrawa Wołoska i jej zastępca Krystian Domaradzki, Mariusz Bałaban - wójt gminy Besko, Marek Bańkowski - wójt gminy Bukowsko, Roman Bzdyk - wójt Gminy Komańcza i Paweł Rysz - zastępca wójta Gminy Komańcza oraz Bogdan Struś - sekretarz Gminy Miasta Sanoka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy