Reklama

Rzuć wszystko i przyjedź w Bieszczady na festiwal "Zew się budzi"

Opublikowano:
Autor:

Rzuć wszystko i przyjedź w Bieszczady na festiwal "Zew się budzi" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 2 do 4 maja 2019, w sercu wciąż dzikich Bieszczad, w otulinie Parku Narodowego, spotkają się pasjonaci muzyki, podróży, sportu i natury.

Kolejna edycja festiwalu ZEW się budzi odbędzie się w dniach 2-4 maja 2019 r., w Cisnej. Po raz drugi będzie to okazja, aby rzucić wszystko i poczuć zew przygody w ostatnich dzikich górach w Polsce. Otwierający koncert rozbudzi góry i uczestników o świcie 3 maja, a koncerty i atrakcje będą trwać do wieczora 4 maja. Festiwalowe miasteczko oraz pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja. Organizatorzy zapowiadają występy 7 gwiazd oraz 5 zespołów wyłonionych w konkursie.

Po sukcesie pierwszej edycji, która zgromadziła ponad 4 tysiące fanów muzyki i dzikiej, bieszczadzkiej natury, organizatorzy zdecydowali się podjąć organizacji drugiej edycji wydarzenia. ZEW się budzi Festiwal 2019 po raz drugi otworzy więc sezon letnich festiwali i koncertów. Odbędzie się on podczas długiego weekendu majowego, w dniach 2-4 maja 2019 r. Chcąc być jeszcze bliżej dzikiej natury, organizatorzy przygotowują festiwal w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.

Festiwal oficjalnie rozpocznie się 3 maja, kiedy z pierwszymi promieniami słońca na scenie zagra koncert jedna z gwiazd drugiej edycji wydarzenia, a wieczorem pojawi się ponownie w innej odsłonie. Miasteczko festiwalowe i pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja, a uczestnicy będą mogli korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej.

Kolejną nowością ZEW się budzi Festiwal jest konkurs Odkrycia ZEW skierowany do młodych kapel, który rozpoczął się już 17 września 2018 r. Zespoły muzyczne mogły zgłaszać swój udział poprzez udostępnienie pliku video lub audio ze swoim utworem na stronie zewsiebudzi.pl, w specjalnie przygotowanej zakładce konkursowej. Pięć kapel, które otrzymały od internautów największą liczbę głosów, wystąpi na scenie po porannym koncercie rozpoczynającym festiwal.

Sponsorem głównym festiwalu jest marka kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men, która z położonych w dzikich Bieszczadach ostatnich tradycyjnych wypalarni węgla, pozyskuje węgiel drzewny, jeden ze składników aktywnych kosmetyków ZEW for men.


Atrakcje na Festiwalu : 

Barberowóz
W mobilnym barbershopie mieszczącym się w oryginalnym ZILe z 1987 roku o Waszą fryzurę i brodę zadba barber – ekspert ZEW for men.

Strefa Podróżnicza
Razem z autorką bloga Zepsuty Kompas zobaczycie jak sawanna przeradza się w dżunglę, dowiecie się jak smakują smażone banany z majonezem i czy łatwo jest podróżować samotnie przez Czarny Ląd.

Strefa Wyzwania
Śmiałkowie będą mogli zmierzyć się z treningami bokserskimi i crossfitowymi, przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez ekspertów od sportów walki z Uniq Fight Club.

Strefa Zdrowia
ZEW rolluje raka razem z Fundacją Rak’n’Roll – na stoisku zgarniecie porcję informacji na temat ich działalności i będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu podczas licytacji na rzecz Fundacji.

Strefa Małego Niedźwiadka
ZEW się budzi jest przyjazny dzieciom! Na terenie festiwalu znajdziecie specjalnie przygotowaną dla nich strefę z atrakcjami sportowymi i edukacyjnymi.

Udział we wszystkich atrakcjach, z wyłączeniem barberowozu, jest bezpłatny dla uczestników festiwalu. Napoje alkoholowe zapewnia marka Leżajsk. Strefę gastronomiczną obsługują foodtrucki.

Pole namiotowe:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE