Reklama

Rozdanie stypendiów dla uczniów z powiatu sanockiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 14 września w auli Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów 150 najzdolniejszym uczniom sanockich szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sanocki.

14 września w auli Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów 150 najzdolniejszym uczniom sanockich szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sanocki.

Gości przywitała Agnieszka Kornecka-Mitadis, naczelnik Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Sanoku oraz Iwona Niezgoda, pracownik Wydziału Oświaty.

Spotkanie rozpoczął występ muzyczny w wykonaniu Amelii Szmyd, uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sanoku.

Następnie głos zabrał starosta Stanisław Chęć, który pogratulował uczniom otrzymanych stypendiów i życzył dalszych sukcesów edukacyjnych. Słowa uznania do uczniów skierowali również dr inż. Mateusz Kaczmarski, rektor Uczelni Państwowej w Sanoku, Robert Zoszak, przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu i Rynku Pracy oraz w imieniu dyrektorów szkół średnich – Renata Gromek, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku.

W spotkaniu uczestniczyli również: Edyta Szałankiewicz, skarbnik Powiatu Sanockiego, członkowie Zarządu Powiatu Sanockiego: Damian Biskup i Andrzej Chrobak, dyrektorzy i nauczyciele sanockich szkół oraz nagrodzeni uczniowie.

Dyplomy stypendystom wręczyli: starosta Stanisław Chęć oraz radni: Damian Biskup, Andrzej Chrobak i Robert Zoszak.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy