Reklama

„Przyszłość + dla Sanoka”. Tomasz Matuszewski walczy o wyborców

Opublikowano:
Autor:

„Przyszłość + dla Sanoka”. Tomasz Matuszewski walczy o wyborców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Dla wspólnego dobra stwórzmy krąg” – to jedno z haseł nowego ponadpartyjnego ruchu społecznego "Łączy nas Sanok", który wystawił Tomasza Matuszewskiego, byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku jako kandydata na burmistrza grodu Grzegorza. – Zmiany w ratuszu są konieczne – mówi lider „Łączy nas Sanok”, Tomasz Matuszewski

– Sympatyków przybywa z dnia na dzień. Są to osoby w różnym wieku i różnych zawodów, których łączy wspólna troska o Sanok. To ludzie, którzy chcieliby mieć wpływ na kształt i rozwój swojego miasta, chcą się dzielić pomysłami, dyskutować o nich i dążyć do ich realizacji – powiedział podczas briefingu prasowego Piotr Kot, jeden z członków komitetu. 

– Różnimy się od siebie, ale potrafimy się doskonale dopasować, stworzyć rodzinę, grono przyjaciół, dać sobie nawzajem wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Łączy nas troska o Miasto, w którym mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy, wychowujemy dzieci, chodzimy do lekarza, robimy zakupy. Łączy nas Sanok, który razem chcemy zmieniać mądrze i planowo. Nie jesteśmy tacy sami, zawsze będziemy się różnić, ale dla wspólnego dobra stworzymy krąg, którego elementy będą do siebie pasować idealnie, jak puzzle na naszym logo – kontynuował Piotr Kot.

To pierwsze oficjalne wystąpienie Tomasza Matuszewskiego od czasu ogłoszenia decyzji o starcie w najbliższych wyborach samorządowych. 

– Moja decyzja spowodowała, że ucierpiałem ja i moja rodzina. To tylko jeszcze bardziej zmotywowało mnie do działania. Spodziewałem się rywalizacji sportowej, demokratycznej, uczciwej. Spotkałem się jednak z faulowaniem i zarzutami niedostosowania się do bezapelacyjnej lojalności. Mam odrębne zdanie co do pojęcia lojalności . Dziś niektórzy mylą je z pojęciem służalczości – mówił Tomasz Matuszewski, kandydat na burmistrza Sanoka.– Zmiana w ratuszu jest konieczna – podkreślił.

Program kandydata na burmistrza Tomasza Matuszewskiego pod hasłem „Przyszłość + dla Sanoka” zostanie przedstawiony po ogłoszeniu terminu wyborów samorządowych przez PKW. – Nad programem pracują fachowcy. Są to ekonomiści, bankowcy, przedsiębiorcy, którzy czują problemy naszego miasta. Wierzę w to, że wspólnie jesteśmy w stanie zmienić je na lepsze. Reprezentujemy Sanok i musimy mieć  wpływ na to, aby jego rozwój szedł w odpowiednim kierunku – zakończył Tomasz Matuszewski. 

Ruch „Łączy nas Sanok” zaprasza wszystkich sanoczan – także i tych, którzy mieszkają albo pracują poza rodzinnym miastem – do kontaktu za pośrednictwem Internetu.

– Piszcie do nas na adres: [email protected], szukajcie nas w mediach społecznościowych. Piszcie o wszystkim, co uważacie za ważne, przedstawiajcie swoje pomysły. Przystępujcie do nas. Odwiedzajcie nas w naszym lokalu. Dołączajcie do nas. Zróbmy razem to, na co Sanok czeka od blisko 20 lat: otwórzmy miasto dla ludzi pracowitych, uczciwych, którzy chcą tutaj godnie zarabiać na chleb, tutaj widzieć przyszłość dla swoich dzieci, tutaj cieszyć się zdrowiem i poczuciem bezpieczeństwa i aktywnością do późnej starości – zakończył prezentację ruchu „Łączy nas Sanok” Piotr Kot.

***

Jak informuje Tomasz Matuszewski ukończył studia na trzech krakowskich uczelniach: Akademii Pedagogicznej, Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Ma za sobą doświadczenie w pracy pedagogicznej, trenera sportowego, w zarządzaniu oświatą, pracy w samorządzie oraz w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych i ministerialnych. Był koordynatorem wielu projektów, nadzorując ich wdrażanie i rozliczenie. Sanoczanie poznali go jako dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. 

Podnosił kwalifikacje z zakresu pozyskiwania i środków i zarządzania projektami, zarządzania oświatą, ukończył kurs trenerski UEFA. W karierze zawodowej nawiązał wiele kontaktów międzynarodowych, współpracował z „Wisłą” Chicago, wyjeżdżał na szkolenia do Holandii, gdzie obserwował funkcjonowanie obiektów sportowych, był uczestnikiem ogólnopolskich konferencji, organizowanych przez Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej, otrzymywał nagrody, w tym prestiżowe wyróżnienie Pasjonat Sportowej Polski .

Komitet Społeczny "Łączy nas Sanok"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE