Reklama

Przedstawiamy nowego partnera naszego portalu - Dietetyk Iwona Sokołowska

Opublikowano:
Autor:

Przedstawiamy nowego partnera naszego portalu - Dietetyk Iwona Sokołowska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jestem tutaj po to, aby mówić prawdę i nie mydlić oczu. A tym bardziej nie wciskać kitu. Zarażam uśmiechem i dobrą energią. Zawsze widzę pozytywne strony, nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ponieważ wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. I powtarzam zawsze, że zanim zrobisz porządek na talerzu - zrób porządek w głowie! - stwierdza dietetyk Iwona.

Iwona Sokołowska

Dyplomowany dietetyk, trener personalny oraz instruktor fitness.  Wykładowca akademicki z dietetyki na jednaj z łódzkich uczelni.  Autorka bloga. Od 2013 roku buduje swoją markę Projekt EatMe.
Kocha chodzić boso po ziemi i morsować. Jej drugi dom to góry i wszystko, co z nimi jest związane. Uwielbia wędrówki, bieganie, jazdę na rowerze oczywiście w terenie górzystym. Do życia podchodzi holistycznie i stara się zarażać tym wszystkich wokół. 
Prywatnie: mama energicznej  i radosnej dwulatki.

Jak to wszystko się zaczęło? 
Moja droga w stronę zdrowia była długa i burzliwa, dlatego wiem co to znaczy permanentne odchudzanie. Kiedyś sama byłam osobą mocno otyłą - ważyłam prawie 100 kg. Oczywiście ta waga spowodowana była nagłą chorobą, która okazała się przewlekłą
Bodźcem do zmiany było ukończenie kursu na instruktora fitness i fakt, że pokochałam ten zawód. Moja świadomość ciała wrosła i chciałam wyzdrowieć, więc poszłam na studia. Teraz sama rozdaję swoją wiedzę i doświadczenie.

Mamy nadzieję, że skutecznie zarazimy naszych czytelników do aktywnego i zdrowego trybu życia wspólnie z Panią Iwoną!

Możecie śledzić Iwonę i jej story na Instagramie: https://www.instagram.com/dietetyk.iwona/?hl=pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE