Reklama

Powiat sanocki przekazał budynek Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Powiat Sanok

Powiat sanocki przekazał budynek Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  - Zdjęcie główne

foto Powiat Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W obecności notariusza starosta Stanisław Chęć i wicestarosta Janusz Cecuła przekazali na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie budynek o wartości 652 tys. zł, w którym aktualnie mieści się punkt pobierania krwi od honorowych dawców.

 

Nastąpiła ważna chwila dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, ponieważ dzięki ogromnemu zaangażowaniu Starosty, Zarządu Powiatu oraz Rady Powiatu Sanockiego otrzymaliśmy na własność budynek, którego do tej pory byliśmy jedynie użytkownikami. Nieruchomość w dalszym ciągu będzie wykorzystywana do szczytnego celu, a ponieważ jesteśmy już właścicielem budynku, łatwiej będzie nam wnioskować o środki zewnętrzne na inwestycje.

– mówi Ewa Zawilińska, dyrektor RCKiK w Rzeszowie.

 

Jak podkreśla dyrektor Ewa Zawilińska, rozmowy na temat przekazania budynku z Zarządem Powiatu Sanockiego od pierwszego spotkania przebiegały w miłej atmosferze.

 

Jestem bardzo wdzięczna, że moja prośba od razu spotkała się z przychylnością władz Powiatu Sanockiego i radnych. Cieszę się, że dawcy, którzy na co dzień ratują zdrowie i życie ludzkie, będą mogli oddawać krew w lepszych warunkach. Liczę, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się nowymi, wyremontowanymi pomieszczeniami.

– dodaje dyrektor.

 

W związku z przekazaniem obiektu na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności od nowego roku zmieni swoją siedzibę. Będzie się mieścić przy ul. Szopena w Sanoku w budynku, w którym znajduje się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy