Reklama

Poseł może więcej

Opublikowano:
Autor:

Poseł może więcej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poseł Piotr Uruski kilka dni temu został członkiem Sejmowej Komisji Infrastruktury.

– Starałem się o możliwość pracy w tej komisji od pierwszych dni pobytu w Sejmie, ale z uwagi na dużą ilość chętnych, musiałem zaczekać na wakat – mówi. – Udało się to dopiero w ubiegłym tygodniu. Jest to ważne dla naszego regionu z uwagi na duże potrzeby infrastrukturalne, zarówno drogowe, jak i kolejowe.

Poseł zapewnił, że będzie się starał o remont m.in. ul. Lipińskiego, która należy do systemu dróg krajowych. Jednak to od władz centralnych zależy ewentualne przekazanie środków finansowych na ten cel.

– Ważnym tematem będzie dla mnie także budowa obwodnicy Sanoka, która ruszy lada moment oraz budowa chodników w miastach i miejscowościach przy drogach krajowych powiatów sanockiego, brzozowskiego, leskiego i ustrzyckiego – dodaje.

Poza komisją infrastruktury Piotr Uruski jest też członkiem Sejmowej Komisji Regulaminowej, Immunitetowej i Spraw Poselskich oraz Sejmowej Komisji Sportu i Turystyki.

– Dzięki pracy w tej drugiej, mogłem skutecznie wspierać projekt budowy basenów w Sanoku, który znalazł się na liście 32 inwestycji strategicznych dla rozwoju sportu w Polsce – podsumowuje poseł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE