Reklama

Porozumienie między Bieszczadzkim Oddziałem SG a Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: BiOSG

Porozumienie między Bieszczadzkim Oddziałem SG a Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu - Zdjęcie główne

foto BiOSG

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej podpisał porozumienie współpracy z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Na mocy umowy prowadzone będą ewentualne działania ratunkowe w strefie nadgranicznej.

Inspiracją do podpisania aktu było wzajemne wsparcie w realizacji zadań wynikających ze specyfiki służby, jak również zgranie obu instytucji w płaszczyźnie ewentualnych działań ratunkowych w strefie nadgranicznej. Uroczystego podpisania porozumienia dokonali: gen. bryg. SG Andrzej Popko, komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG oraz Rafał Kijanka, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Strony porozumienia zadeklarowały doskonalenie współpracy poprzez wymianę doświadczeń, wspólnych ćwiczeń czy szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Ponadto kwalifikowanej pierwszej pomocy w tym też recertyfikacji ratowników, a także organizacji wspólnych sympozjów naukowych, konferencji oraz szkoleń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy