Reklama

Pomóżmy Andżelice w walce z białaczką!

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy Andżelice w walce z białaczką! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 19-letnia Andżelika niespodziewanie zachorowała na białaczkę. Młoda dziewczyna potrzebuję pomocy finansowej w opłaceniu drogiego leczenia.

Andżelika ma 19 lat i jest uczennicą klasy lV technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju .Jest najstarsza z naszej czwórki rodzeństwa. Przed nią egzaminy zawodowe,matura 2020 ,oraz świetlana przyszłość w zawodzie ponieważ jest genialna w tym co robi.Widać było że robi to co kocha potwierdzały to wysokie wyniki w konkursach w których chętnie brała udział i dawała z siebie 100%. 30-ty września ,w tym właśnie dniu Andżelika otrzymała ,,wyrok"- silna białaczka.

Przed siostrą długa droga leczenia ,co oznacza też ogromne wydatki...leki które są potrzebne do leczenia są bardzo drogie. Dlatego właśnie zwracamy się z ogromną prośbą do was o wsparcie dla Andżeliki... Udostępniajcie , przesyłajcie innym, znajomym ,rodzinie...komu tylko się da ,im więcej osób zobaczy ten post, tym większa szansa na zebranie jak największej sumy ,którą będziemy mogli przeznaczyć na leczenie siostry... - pisze siostra Andżeliki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE