Reklama

Pomocna dłoń

Opublikowano:
Autor:

Pomocna dłoń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji radni gminy Sanok zdecydowali o udzieleniu pomocy finansowej powiatowi sanockiemu i województwu podkarpackiemu. Łącznie podjęto pięć uchwał na łączną kwotę około 200 tys. zł.

Radni zdecydowali się wesprzeć powiat sanocki kwotą 111 tys. zł. Pierwsza z podjętych uchwał dotyczyła 11 tys. zł na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej w Prusieku.  Środki zostaną przeznaczone na budowę chodnika w wymienionej wsi. Druga uchwała to pomoc w kwocie 100 tys. zł na wsparcie przebudowy drogi powiatowej w Trepczy polegającej na budowie chodnika.

Pozostałe trzy uchwały dotyczyły pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego i przebudowy drogi wojewódzkiej nr 886 Domaradz-Sanok. Pierwsza to przeznaczenie w formie dotacji celowej ze środków budżetu gminy na 2017 rok 60 tys. zł na budowę chodnika w Zabłotcach. Kolejna dotyczyła pomocy rzeczowej w formie opracowania dokumentacji technicznej na realizację zadania publicznego - budowę chodnika po stronie lewej w Czerteżu. Dokumentacja techniczna na to zadanie nie może przekroczyć 15 tys. zł. Zostanie sfinansowana ze środków budżetu gminy Sanok. Ostatnia z uchwał dotyczyła również dokumentacji technicznej na budowę chodnika wraz z budową zatok autobusowych w Jurowcach w kwocie nie wyższej niż 30 tys. zł. 

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE