Reklama

Policjanci z leskiej komendy przyłączyli się do #GaszynChallange [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z leskiej komendy przyłączyli się do #GaszynChallange [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lesku włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Funkcjonariusze robili pompki, aby pomóc chorym i potrzebujących wsparcia dzieciom. Nie po raz pierwszy z wielkim zaangażowaniem pomagamy osobom potrzebującym, wspieramy wiele innych tego typu inicjatyw. Dziękujemy za nominację funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Łupkowie.

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. I tak dziś przed budynkiem leskiej komendy dla malutkiej Darii podczas robienia pompek swoich policjantów wsparł  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lesku  podkom. Paweł Rysz. 

 

Chcąc, żeby ta inicjatywa rozprzestrzeniała się dalej, do #GaszynChallenge nominowaliśmy Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lesku.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE