Reklama

Policjanci z Brzozowa wspierają akcję „Ocal Włos”

Opublikowano: sob, 7 gru 2019 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie powiatu brzozowskiego prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie pod nazwą „Ocal Włos” - daj jej siłę do walki z rakiem. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego urządzenia zmniejszającego utratę włosów w trakcie leczenia chemioterapii. Brzozowscy funkcjonariusze włączyli się do tego przedsięwzięcia i przekazali środki finansowe na ten szczytny cel.

Inicjatorem akcji „Ocal Włos”- Daj jej siłę do walki z rakiem, jest Dyrekcja Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego, Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie. Natomiast zbiórkę zainicjowało Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS.

Do wzięcia udziału w akcji zaproszeni zostali także brzozowscy policjanci i aktywnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie uczestniczyły w zajęciach jogi, na których można było wesprzeć przedmiotową akcję, wrzucając do puszki „Ocal włos” – daj jej sile do walki z rakiem wolne datki. Ponadto wśród mundurowych i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na ten szczytny cel.

Dzisiaj st. asp. Alicja Darowska, asp. Zbigniew Helon i sierż. szt. Agnieszka Drozd - dzielnicowi z brzozowskiej komendy przekazali na ręce Ewy Szerszeń - Naczelnika Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Brzozowie puszkę – oznaczoną symbolem akcji z zebranymi pieniędzmi.

Akcja „Ocal włos” – daj jej siłę do walki z rakiem ma potrwać do końca marca 2020 roku i do tego czasu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Wszystkie osoby, które mają możliwość i chciałyby się włączyć w to przedsięwzięcie, zachęcamy do wsparcia Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie w zakupie czepków.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE