Reklama

Pogrzeb Edyty Bieńczak w Sanoku. Płoną góry, płoną lasy, lecz nie dla mnie już

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę rodzina i przyjaciele pożegnali Edytę Bieńczak na sanockim cmentarzu. Po mszy odprawionej w cmentarnej kaplicy prochy śp. Edyty złożono w krypcie.

Smutną wiadomość o śmierci Edyty otrzymaliśmy w czwartkowy poranek. Zamiast wiadomości porannych w RMF FM wysłuchaliśmy wzruszającego pożegnania...

Śp. Edytę Bieńczak odprowadzili na wieczny odpoczynek rodzina i przyjaciele z Sanoka i z Krakowa. Dzisiaj sanocki cmentarz wyjątkowo się zażółcił. Żółte samochody kolegów Edyty ze stacji RMF FM oraz wieńce z żółtymi kwiatami były bardzo mocnym akcentem. Podczas mszy świętej ksiądz przywołał wspomnienia przyjaciół Edyty, te które najbardziej wszystkim utkwiły w pamięci, bo mówiły o jej dobrym sercu i życzliwości, którą wszystkich wokoło codziennie obdarowywała. Nie sposób było powstrzymać łez.

 

To była wspaniała kobieta, która wnosiła w życie tych, których spotykała na swojej drodze radość i nadzieję, każdemu życzyła jak najlepiej - zawsze.

- podsumował prowadzący mszę ksiądz.

Wspomniano również jej miłość do hokeja, szczególnie do sanockiej drużyny Ciarko STS Sanok, której wiernie kibicowała i wszędzie o niej mówiła. 

 

Edzia nie miała żadnych oporów gdy z nami, facetami jako jedyna kobieta przebywała, traktowaliśmy ją jak kumpla... nie wierzę, że już jej nie ma. 

- wspomina Sebastian Królicki, który reprezentował sanocki klub hokejowy na pogrzebie. 

Wyjątkowo wzruszające było pożegnanie Edyty od koleżanek i kolegów z RMF FM, które wygłosił Marek Balawajder. 


Zabrzmiała ulubiona piosenka Edyty "Płoną góry, płoną lasy" Czerwonych Gitar, która dzisiaj w tej jesiennej scenerii brzmiała wyjątkowo...


Żegnaj Edyto, czekaj na nas tam, gdzie "płonące lasy" wyglądają wyjątkowo bajecznie, bo widać je z góry.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE