Reklama

PODKARPACIE: Zatrzymano cztery osoby poszukiwane listem gończym - jedna z nich ukrywała się od ponad 20 lat!

Opublikowano:
Autor:

PODKARPACIE: Zatrzymano cztery osoby poszukiwane listem gończym - jedna z nich ukrywała się od ponad 20 lat! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W przeciągu kilku dni doszło do zatrzymania czterech osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego poszukiwany  przez komendę w Jarosławiu.

W środę wieczorem policjanci z posterunku w Narolu na jednej z posesji w miejscowości Ruda Różaniecka zauważyli mężczyznę. Ponieważ już wcześniej uzyskali informację, że ta posesja może być wynajmowana przez poszukiwanego, postanowili go wylegitymować. Gdy radiowóz zajechał na podwórko mężczyzna zaczął uciekać, jednak szybko został zatrzymany. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, od listopada ubiegłego roku, poszukiwany jest listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w Jarosławiu.

 

20-letni obywatel Ukrainy poszukiwany był przez komendę w Tomaszowie Lubelskim.

W piątek po godz. 11 w Krowicy Hołodowskiej, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli obywatela Ukrainy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 20-letni mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci zatrzymali 20-latka i następnego dnia został osadzony w zakładzie karnym.
 

 

57-letnia mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój poszukiwana była na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Lubaczowie. - Kobieta od ponad dwudziestu lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Kryminalni z lubaczowskiej komendy otrzymali i informację, że mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój, za którą prowadzone były poszukiwania od ponad 20 lat, przyjechała w sprawach rodzinnych do domu. Ponieważ wobec kobiety prowadzone było postępowanie o niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego wobec swoich dzieci, a 57-latka nie stawiała się na wezwania prokuratora od 1997 r., wszczęte zostały poszukiwania. Z uwagi na to, że kobieta przez cały ten czas przebywała za granicą, w 2008 r. Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie wydała za nią list gończy. W sobotę kobieta została zatrzymana i doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Lubaczowie.


 

35-letni mieszkaniec gminy Ostrów poszukiwany przez komendę w Ropczycach.

21 czerwca funkcjonariusze z Ropczyc zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończym. 

35-letni mieszkaniec gminy Ostrów od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Ropczycach wydał za mężczyzną 4 listy gończe.

Ropczycki dzielnicowy, w wyniku czynności operacyjnych ustalił, gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna. Wspólnie z funkcjonariuszami kryminalnymi udali się do jednej z miejscowości, gdzie zatrzymali poszukiwanego.

Zatrzymany został przewieziony do ropczyckiej komendy, skąd po wykonaniu z nim niezbędnych czynności, trafił do zakładu karnego. Odbędzie tam kilkutygodniową karę pozbawienia wolności.

 

 

12 czerwca doszło do zatrzymania mieszkańca powiatu sanockiego, o czym pisaliśmy [TUTAJ] 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE