Reklama

Ostrzeżenie Sanepidu odnośnie meczów STS-u na "Arenie"

Opublikowano:
Autor:

Ostrzeżenie Sanepidu odnośnie meczów STS-u na "Arenie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak podaje portal hokejowy hokej.net, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Sanoku zagroziła włodarzom Ciarko STS Sanok, że "Arena Sanok" zostanie zamknięta, jeśli wciąż nie będą w niej przestrzegane zasady dystansowania społecznego i reżimu sanitarnego.

Działacze klubu STS Sanok zostali poinformowani, że na organizowanych przez klub meczach nie są wystarczająco skrupulatnie przestrzegane restrykcyjne wskazania polskiego rządu. 
 Lokalny Sanepid zagroził, że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, to najbliższe spotkania sanockiej drużyny odbędą się bez udziału publiczności. 

Klub prosi kibiców, by zachowali między sobą odstęp, zajmowali miejsca na "Arenie" z zachowaniem dystansu społecznego, a także pamiętali o zakrywaniu ust i nosa.

Warto, by zrozumieć jak istotne jest dla młodej sanockiej drużyny i całego klubu, by mecze mogły odbywać się przy udziale publiczności.
To kibice dodają swoim donośnym dopingiem skrzydeł drużynie, która dzięki temu walczy na "Arenie" jak równy z równym z każdym przeciwnikiem.

Pochylmy się wszyscy nad tym wskazaniem dla dobra sanockiego hokeja.

Ciarko STS Sanok najbliższy mecz przed własną publicznością rozegra już w niedzielę, kiedy to podejmie drużynę Zagłębia Sosnowiec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE